Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Junior Moderator] [cynamon1320]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymon
Wiek16
Doświadczenie: Znam dobrze IPS, prowadziłem forum pod swój serwer na tym silniku, także nie powinno być problemu.
Znajomość regulaminu (0-10):  8
Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?:  6-8h dziennie 
Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?:  Nie
Dlaczego Ty miałbyś być Moderatorem?:  Jestem pomocną osobą, Potrafię znaleźć czas dla każdej osoby która ode mnie czegoś potrzebuję. Nie mam problemu z nawiązywaniem nowych kontaktów. Chcę pomóc w dotrzymywaniu porządku na forum, również chcę trochę odciążyć wyższą administracje.
Coś o sobie (min. 100 słów): Mam na imię Szymon, obecnie zamieszkuje w województwie Wielkopolskim. Na co dzień uczęszczam do Technikum o profilu informatycznym. Interesuję się programowaniem i grami komputerowymi. W wolnym czasie lubię grać na komputerze, jak i wyjść z kumplami pokopać piłę. Od 4 miesięcy staram się chodzić regularnie na siłownie. Jestem szczery i wyrozumiały. Jestem osobą pracowitą, jeżeli coś zacznę robić to będę to robił tak długo aż nie skończę. Jestem osobą cierpliwą do jakiegoś momentu. Chętnie pomagam ludziom którzy potrzebują ode mnie pomocy.

• Super 2

Nie wiem czy tego nie widać czy o co chodzi, ale wydaje mi się, że nikt ślepy nie jest, żeby zobaczyć czerwoną kłódkę, która (tak mi się wydaje) oznacza zamkniętą rekrutację ':D  Przejdźmy do formalności, podanie ładnie napisane, przejrzyście,  doświadczenie posiadać, ale ta zamknięta rekrutacja .... 

@  debest , skoro jest otwarta to mój błąd, ale ta kłódka i 4/4 to mówi Co innego

Oczywiście po wyjaśnieniu jestem na Tak, powody podałem już.

Edytowane przez KrypTeK.

13-07-14_10-53-31-1350-83.png

• Zarząd

Jestem na tak!

+zdolny chłopak, pokładam w nim nadzieje

+staż na sieci

+krótkie, bez zbędnych słów podanie. 

Pozdro. 

• Dzięki! 1

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

Również na tak 

+/- wiek

+ Aktywny 

+ Podanie 

• Dzięki! 1

• Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.