Skocz do zawartości

[Rozpatrzone pozytywnie][Propozycja OM#2]

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja

Nazwa propozycji:usunięcie nozowki
Przydatność:srednia
Krótki opis:usunięcie rundy na może. Tworzy ona wiele problemów. Po wygranej rundzie przy wyborze strony terro lub  at za każdym razem wygrana drużyna ląduje po stronie at. Często też respi mam bronie którymi ludzie strzelają mimo mówienia na początku rundy czego nie wolno. Często są to ludzie zza granicy ponieważ nas nie rozumieją oraz planowanie bomby. Pozdrawiam administrator only mirage #2

• Zarząd
Zarząd

za

Edytowane przez kanzeyo

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

jestem na tak, np ludzie ktorzy maja mało punktow zabierają graczom ktorzy maja ich duzo po 20 punktow, pozdro

Edytowane przez DYNGUŚ
  • Haha 1

• Weteran
Weteran

no jestem za jest to troche useless moim zdaniem, i +1 dla argumentu @  DYNGUŚ'ia. 

• Super 1

sygn deny.png

Nie trzeba  usuwać od razu  tylko  naprawić to skryptowo ale jak nie da się tego naprawić  to jestem za usunięciem nożówki ;)

Moim zdaniem można to usunąć bo to jest nie potrzebne bo jak się wybiera drużynę to tą samą w której się jest a się tylko traci punkty.

• Właściciel
Właściciel

4gDTzbX.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.