Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina] [KiLaR]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Nick: KiLaR
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/KiLaR casedrop.eu/91.185.185.117:27050/ (Mam troszkę więcej godzin na serwerze, ponieważ zmieniałem nicki)
SteamID: STEAM_0:1:106584452
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 4 (Jeżeli mnie przyjmiecie to się ich szybko nauczę)
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: Często gram na serwerze, zawsze jak widzę jakiegoś cheatera to idę go oglądać, jeżeli jest odpalony piszę do admina, nie jestem toxic, rozumie że nie którzy gracze są słabi w tą grę, więc się na nich nie dre:)
Składka?: Jasne, ale zależy ile
Coś o sobie (min.30 słów): Mam na imię Jakub, pochodzę z Branic, województwo Opolskie, interesuje się sportem i motoryzacją, chodzę do 8klasy, ostatnimi czasami bardzo dużo gram w cs'ka, nie jestem najlepszy ale zawsze się staram, szanuje wszystkich graczy oraz Administracje. Lubię grać na waszym serwerze.
Liczę że mogę dołączyć do waszej ekipy ;)

Chłopak moim zdaniem się nadaje mi jako admin owi serwera only mirage 1 dużo dał do działania oraz często zgłasza heaterow co do tego jest bardzo aktywnym graczem. 

Edytowane przez /\_JayJester_/\

• VIP

Mam dobry humor więc dam TAK :] 

Podanie zwyczajne i chłopak też się wydaję ok przynajmniej nie ściemnia że znajomość komend 8 czy tam 9 :) Myślę że warto dać szansę. Pozdrawiam

• Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.