Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina #2 - Zombie Survival] Banshee

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię:Rafał
Nick:𝕭𝖆𝖓𝖘𝖍𝖊𝖊/Banshee - tak wiem kozacka czcionka i wiem, że wtedy server ukazuje mnie jako kwadraciki i znaki pytające. Zmieniam raz tak raz tak...
Link do GT z przegranymi godzinami:https://www.gametracker.com/player/𝕭𝖆𝖓𝖘𝖍𝖊𝖊/145.239.236.13:28020/
SteamID:STEAM_0:1:422335956
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:Szczerze mówiąc nie wiem jak ocenić, więc powiem tak: W CS 1.6 na ZombieMod & DiabloMod posiadałem admina, posługiwanie się SM nie stanowiło problemu. W Cs'ie miałem od 1.6 przerwę kilka lat i przybyłem po tym czasie grać w CS:Go przyznaję, że po tym czasie nie pamiętam za dobrze komend itp, ale to tylko kwestia odświeżenia pamięci - zobaczę sobie gdzieś na forum albo kolega po fachu w grze szepnie mi to i owo, a ogarnę co trzeba. 
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?::Dlaczego ja? hmm:

1.Po zaliczonym come back do Cs'a już od 2 dnia szukałem ZM do grania i z kilku wybrałem ten uznając za najlepszy - zostałem stałym bywalcem z VIP'em na zawsze =D

2.Mam sporo wolnego czasu i w praktyce jestem na serverze codziennie po minimum 2h.

3.Przebywając na servie widzę co się dzieje co i jak oraz kiedy admini są, chociaż adminów jest nawet sporo ostatnio aktywność zleciała im mocno w dół (może czekają aż prace nad 4 sezonem dobiegną końca, a może zbijają bąki :P).

4.Pomagam graczom ogarnąć co to za server i jakie są komendy czy zasady panujące i nie mam na myśli tylko rodaków, ale również graczy z innych krajów, których jest tu całkiem sporo... P.S. 3/4 z nich mówi, że jestem pomocny oraz gadatliwy i aż dziwią się, że nie jestem adminem.

5.Nie wdaję się w bójki jestem raczej bezstronny i w razie kłopotów, gdy gracze podnoszą pięści lub sięgają po kosy to potrafię rozstrzygnąć spór bez przyznawania racji tylko 1 stronie lub bez toku myślenia w stylu bo tak i już!

6.Wychwytuję sporo błędów oraz mam pomysły co do rozwoju servera i wprowadzanych zmian - Sqower & BoTeQ wiedzą co mam na myśli.

7. + Sqower wspominał, że nie ma nic przeciwko abym był adminem.

⣾⡇⣿⣿⡇⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣄⢻⣦⡀⠁⢸⡌⠻⣿⣿⣿⡽⣿⣿
⡇⣿⠹⣿⡇⡟⠛⣉⠁⠉⠉⠻⡿⣿⣿⣿⣿⣿⣦⣄⡉⠂⠈⠙⢿⣿⣝⣿
⠤⢿⡄⠹⣧⣷⣸⡇⠄⠄⠲⢰⣌⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣤⣤⡀⠄⠈⠻⢮
⠄⢸⣧⠄⢘⢻⣿⡇⢀⣀⠄⣸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⡀⠄⢀
⠄⠈⣿⡆⢸⣿⣿⣿⣬⣭⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣯⠝⠛⠛⠙⢿⡿⠃⠄⢸
⠄⠄⢿⣿⡀⣿⣿⣿⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣿⣿⣿⣿⡾⠁⢠⡇⢀
⠄⠄⢸⣿⡇⠻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣏⣫⣻⡟⢀⠄⣿⣷⣾
⠄⠄⢸⣿⡇⠄⠈⠙⠿⣿⣿⣿⣮⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢠⠊⢀⡇⣿⣿
⠒⠤⠄⣿⡇⢀⡲⠄⠄⠈⠙⠻⢿⣿⣿⠿⠿⠟⠛⠋⠁⣰⠇⠄⢸⣿⣿⣿

Składka?:Mogę sypać grosikami ;)
Coś o sobie (min.30 słów):Rafał, zaraz 29lat, stary pożeracz gier - w życiu pochłonąłem ich tyle, że nie sposób zliczyć, lubię smacznie zjeść, obejrzeć filmy/seriale i ograć xXx gier, w wolnej chwili czytać książki i przy w miarę ładnej pogodzie śmigać rowerem, mam w tej chwili dużo wolnego czasu i jeżeli gram to aktualnie najwięcej uwagi skupiam na CS'ie. W przypadku kontaktu chwycić mnie za fraki można na Steam/w grze/Discord/Kill4u.

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png

Edytowane przez 𝕭𝖆𝖓𝖘𝖍𝖊𝖊
Poprawiam tytuł

+ wiek 

+ / - sm 

+ gt 

+ składka 

Jestem na tak

Jestem na Tak.

Pomocny gracz, nawet pomaga więcej niż ja bo ja czasami nie mogę używać mikrofonu bo dziewczyna śpi i mam troche "bana" xDD

Często jest, a faktycznie ostatnio adminów tak nie widać online.

• Weteran
Weteran

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Dzięki! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.