Skocz do zawartości

[Kosz]Niesłuszny Degrad

Rekomendowane odpowiedzi

Daje tu pytanie do osób wyższych z jakiego powodu dostałem degrada?

• Weteran
Weteran

A więc tak zacznijmy od tego, że dostałeś degrada z powodu odbanowania swojego "kolegi" który dostał słusznego bana za prowokację. Sprawa jest prosta od paru dni płaczecie ciągle, że gram odpalony, nie zwracam na to uwagi, ale wszystko do czasu dostał bana za prowokację, ale nagle po 2 minutach wbija na serwer i bezczelnie śmieje się, że on ma wtyki i znajomości w administracji i, że dostał ub. Wchodzę na bansy i patrzę kto go odbanował widzę, że ty to sprawa jest prosta poszedłem do wyższej administracji i załatwiłem sprawę proste. Pozdrawiam :) 
@  Siwy wypowiedz się i zadecyduj sam bo nie mam zamiaru się kłócić z tym typem. 

Edytowane przez BadBoy
  • Super 1
  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Woow 1

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Chlopie to jest prawda ze latasz odpalony dzisiaj sie w miare kryles ale 2 dni temu jak wykreciles 70 fragow to jest malo mozliwe jak jest sie czystym tym bardziej ze admini tak jakby maja oczy i widza ze mierzysz przez sciane. A do odbanowania kolegi odniose sie w ten sposob ze za prowokacje na czacie przypomne na czacie to conajwyzej muta sie daje bo nic nikomu nie robil w porownaniu do tego jak ty sobie latasz na wh i caly serwer o tym wie i sie skarży na to.

Juz nawet nie chodzi o to ze nie mam admina tylko chodzi o to ze psujesz gre innym grajac jako odpalony opiekun. A potem sie dziwisz ze na serwerze kazdy cie prowokuje 

I jeszcze jedno @  Siwy rozważ kogo biezesz na opiekuna czy tam na kogo bo osoba 14 lat bez mutacji i latajaca z wh to tak dziwnie nie sądzisz tak?

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Nexos
  • Haha 1

• Właściciel
Właściciel

Jak podejrzewasz go o haxy to rozpisz jakieś demko.
Bo pisać to każdy potrafi jak mi to udowodnisz ze czituje to wtedy bodziemy gadali o jakimś degradzie!

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

• 3 tygodnie później...
  • Weteran
Weteran

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód:  Został przeniesiony do kosza!  !

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.