Skocz do zawartości

[Negatywne zgłoszenie]Skarga na administratora Mique

Rekomendowane odpowiedzi

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png
Mique (admin serwera only mirage #2) zbanował mojego kolege z którym gram już dłuższy czas za cheaty, znam go od paru dobrych lat i wiem ze on nic takiego nie miał, jak sie pytalem tego admina na serwie czy ma jakis dowod na jego niewinność to powiedział ze ,,Latał wcelowany w kazdą pozycje'', Tymbardziej ze gramy już troche na tym serwerze z naszą ekipą, wbijamy top a tu nagle ban za nic. Licze na rozpatrzenie tego posta i wyciągnięcie jakiś konsekwencji. (Nick gracza którego zbanował: sonic)

• Super 1

Siedzialem na spect i patrzyłem na Twojego kolegę, i dziwnie grał dlatego poleciał banik, jeżeli kolega chce dostać unbana niech napiszę odwołanie, i ranga która się tym zajmuję sprawdzi czy faktycznie był czysty jak mówisz. Pozdrawiam 

@ Ich bin da  w innych meczach też na niego patrzyłem

Edytowane przez DYNGUŚ
  • Super 1

Teraz, DYNGUŚ napisał:

Siedzialem na spect i patrzyłem na Twojego kolegę, i dziwnie grał dlatego poleciał banik, jeżeli kolega chce dostać unbana niech napiszę odwołanie, i ranga która się tym zajmuję sprawdzi czy faktycznie był czysty jak mówisz. Pozdrawiam 

patrzałeś na niego 1 runde XD i potem ban, fajnie i szybko to oceniłeś

,,@ Ich bin da w innych meczach też na niego patrzyłem'' 
To najwidoczniej masz zbyt mały skill żeby mieć admina i oceniać kto ma cheaty, kto jest czysty ;)

Nie wiem po co w ogóle ta Skarga...

Jeśli Admin podejrzewa, że gracz używa wspomagaczy, ma prawo go zbanować. Jeśli gracz nie używał wspomagaczy zawsze może napisać ub na forum, a ubteam wszystko zweryfikuję.

Tyle ode mnie. 

@ Ich bin da  Może i nie ma tego w regulaminie, ale admin nie ma zawsze 100% pewności. Dlatego jest takie wyjście jak odbanowanie na forum, gdzie zajmą się tym osoby z większym doświadczeniem. 

@ axen  Właśnie pokazałeś swój iloraz inteligencji, który jest na minusie płaczku. 

Edytowane przez It`s Okey.

1 minutę temu, It`s Okey. napisał:

Jeśli Admin podejrzewa, że gracz używa wspomagaczy, ma prawo go zbanować. Jeśli gracz nie używał wspomagaczy zawsze może napisać ub na forum, a ubteam wszystko zweryfikuję.

Tyle ode mnie. 

możesz mi pokazać taki punkt w regulaminie? To co jak ktoś kto nie ogarnia gry dostanie jakimś cudem admina to może banować każdego lepszego gracza i zostawić na serwerze samych silverow? ,,No bo wkoncu ma prawo'' - którego nie ma, bo nic takiego w regulaminie nie ma ;o

a moge wiedziec jak napisac to "odwolanie" bo kolega probowal sie dowiedziec i nikt z adminow nie pomogl...

pozdro c:

9 minut temu, It`s Okey. napisał:

Tyle ode mnie. 

czyli jakbym ja ci wjebal bana za nic to byloby to zgodne sprawem mam rozumiec?

dobra nie bede sie w to bawic. jest 100+ ogarnietych serwerow z administarcja ktora mw ogarnia do zoba zjeby ;)

• Haha 1

• Zarząd
Zarząd

Zamykam skargę do wyjaśnienia. Proszę aby się wypowiedział admin zamieszany w to oraz autor skargi.

Edytowane przez kanzeyo

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

• Właściciel
Właściciel

KZqj89A.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora Sieci.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.