Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone][Podanie o admina JailBreak] [ksek]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię:Przemysław 
Nick: ksek
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/ksek/145.239.18.200:28060/
SteamID: STEAM_0:1:215792287
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: Chciałbym zostać adminem tego servera, ponieważ duzo czasu spędziłem na tym serverze, łącznie około 300 godzin. Na codzień na serverze gram od dwóch do max trzech/czterech godzin. Pilnowałbym  porządku, aby odpowiednie osoby dołączały do ct i aby na serverze grało się nowym jak i starym graczom jak najlepiej :)

Składka?: nie, jezeli będzie konieczna to tak

Coś o sobie (min.30 słów): Jestem Przemek, mam 14 lat, lubię grać w pilkę nożną, tenisa stołowego i gry komputerowe. Interesuję się e - sportem. Kiedyś prawie wygrałem turniej, zabrakło kilka punktów aby wygrać 200 dolarów. Na co dzień lubie oglądać Krzyśka Kononowicza, byl on moją inspiracją do stworzenia nicku, którego obecnie mam. Jestem jakims tam małym youtuberem, robie przeróbki zwiazane z Kononowiczem i spółką. 

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png 

Edytowane przez ksek

jestem na tak

spoko morda 

mily 

nie denerwoje

ma motacje  

• Super 1

na nie

pisze podanie po 3 dniach od odrzucenia poprzedniego

niezbyt ogarnia

Edytowane przez chillwagon
  • Wrr 1

Na NIE 

-nie zna regulaminu

-  Wypowiada się w swoim podaniu. 

Reszta powodów wyżej 

Edytowane przez Lucek

Mógłbyś przytoczyć przykład, gdzie złamałem regulamin? Czytałem go mniej więcej 4 razy w odstępach czasowych. Napisanie Ci pod podaniem na nie, nie jest powodem pisania głupot. Sam dzis zrobiłeś freekilla, po czym nie chciales mnie zrespic. 

Po pierwsze

- Sam nie znasz regulaminu , więc nie masz prawa obwiniać kogoś o jego nie znajomość.

Po drugie

- Robisz mase freekilli , więc nie masz prawa ocenić co jest freekillem a co nie

Po trzecie

- Jesteś Toxic , więć twoje wypowiedzi nie są obiektywne

• Super 1

M8VXEaN.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

dj 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.