Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone]Podanie na admina [spokojnie]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Michał

Nick: Spokojnie

Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Spokojnie/145.239.18.200:28060/ Grałem wcześniej na atixie ale nie mam dostępu do konta tam miałem 20 h

SteamID: "Spokojnie" STEAM_1:1:496705234 07:11 25

Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7/10:Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: Chciałbym pomoć ogarniać serwer i rozwijać go.

Składka?:  oczywiście przelew

Coś o sobie (min.30 słów): Siema jestem Michał.Lubię grać w csa.Jestem uczniem technikum mechanizacji pojazdów samochodowych.Lubię ludzi na serwerze tylko tych kulturanych :D .Lubie grać w piłkę nożną i siatkówke,w kosza <3 

image.jpeg.29214c3fd58536367db2459e71d26982.jpeg

Edytowane przez Żydson :P

grasz krótko -

łatwo cię wyprowadzić z równowagi -

wygląda na to że nie znasz regulaminu -

wiek +

jestem na nie

+ wiek 

- GT

+ sm

+ składka

Jestem na tak

Na Nie.

Zbyt krótko grasz na serwerze,potrafisz być toksyczny bardzo często co prawda nie w stosunku do osób pełniących jakąś funkcje na serwerze.Bycie adminem nie jest jakoś stosunkowo trudne ale obecnie nie widzę cię na tej posadzie.Porada ode mnie spróbuj za jakiś czas.

M8VXEaN.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

dj 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.