Skocz do zawartości

[Negatywne zgłoszenie][SKARGA] NeesquiK

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png

✘ Nick z gry: NeesquiK

✘ Nick oskarżonej osoby: @NeesquiK

✘ Steam id(oskarżonej osoby): STEAM_1:1:502009048

✘ Serwer: NS BHOP

✘  Opis sytuacji: W skrócie administrator nadużywa swojej mocy administracyjnej do ciągłych zmian map żeby móc grać na jackpot'cie oraz nie reaguje na @u, takowa osoba nie jest przykładem dobrego admina

Edytowane przez ⌇✔ ғιғυczeĸ ✔⌇

• Junior Admin
Junior Admin

Nie nadużywam swojej władzy tylko ludzie mi piszą na pv "zmień mapę" to daje głosowanie o zmianę mapy, jeśli tobie i komuś jeszcze nie podoba się zmiana mapy to trzeba było dać na "NIE", widocznie większość chciała zmiany. Bo było ponad 80% na tak ;)

Na [email protected] nie reaguje z tego względu że [email protected] nie jest od pytań "jaki masz nick na forum" tylko od zgłaszania podejrzanych lub łamiących regulamin prywatne pytania zadaje się na czacie ogólnym lub na Pv. 

Edytowane przez 𝓝𝓮𝓮𝓼𝓺𝓾𝓲𝓚
  • Super 1
  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 1

Ja popieram odpowiedź neesqukia'a, ponieważ 

1. Byłem przy tej sytuacji i potwierdzam że było głosowanie które poparło 80% ludzi obecnie grających na servie

2. To nie jest nadużywanie "władzy" (danie głosowania na zmianę mapy poprzez komendę z konsoli) tylko zwykle głosowanie typu "RTV" na zmianę mapy. Tylko że to admin odrazu daje głosowanie "zmiana mapy Tak Nie" i ludzie dają odpowiedź, to oni mają wybór, fax odpowiedź Tak lub Nie.

Dziękuję za przeczytanie :D

• Super 2
  • Lubię to! 1

Ja również popieram wypowiedź neesquika, gdyż sam widziałem, że praktycznie cały serwer daje na TAK oprócz max 2 osób i według mnie ta skarga to jakiś żart.

Pozdrawiam, sewiX ;d

• Super 2

• Właściciel
Właściciel

KZqj89A.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora Sieci.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.