Skocz do zawartości

[Rozpatrzone negatywnie][Jailbreak][Pomysł] ADMINISTRACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K3JK

✘ Czego dotyczy propozycja?: Zrobić szkolenie dla administracji i zrobić szczegółowe pytanie z regulaminu. Aby każdy administrator nie interpretował regulaminu inaczej.

✘ Materiały: (zdjęcie, film)

Dostajesz bana bo nie czytasz regulaminu i się spłakałes więc jakąś propozycję piszesz. Lepiej zapoznaj się z regulaminem zamin następny raz wbijesz na serwer 
2.15 Zabronione jest kłócenie się z administracją.
2.18 Głupie pierdolenie - ban.
3.22.1 Jeżeli terrorysta otworzy cele używając “!jbshop” zanim warden wyda polecenia NIE MA FreeDay’a.
Tutaj masz przykładowe podpunkty regulaminu które złamałeś

Post jest do zamknięcia bo chłop pisze przez to że go zabiłem za to że otworzył cele przez jbshopa i zabiłem go za to że powiedzialem bezruch a on mówi że jest FD a każdy czytał regulamin-

Edytowane przez Pśikaczu
  • Haha 1

a ty złamałeś przykazanie boże

Nie kradnij.

Kradniesz normalnym ludziom powietrze

• Przykro mi 1

Weteran

Pomysł głupi bo każdy admin ma obowiązek zapoznania się z regulaminem. Nikt nie będzie latać za nimi żeby im sprawdziany robić jak w szkole.... admin łamie przepisy to wylatuje, proste.

• Właściciel
Właściciel

@  Sqower a może jednak grupowe szkolenie jedno przydałoby się? 

• Dzięki! 1

• VIP
VIP

@  PatryQDlaczego zły pomosł? No właśnie ma obowiązek zapoznać się, ale czy to robią? Osobiście byłem adminem na serwerze gdzie po rozpatrzeniu podania pozytywnie własciciel serwera zaprosił mnie na ts3 w celu, sprawdzenia jak znam regulamin serwera oraz zabawa, i powiem tak, to działało bardzo dobrze bo sewer był bardzo długo w topce serwerów. To zależy, też od wlaściciela i jego czasu prawda? Myślę że to dobry pomysl serwer będzie wtedy prowadzony na wysokim poziomie :).

• Super 1

Smutno to jest, że gracz osądza adminów o nie znajomość regulaminu szczególnie, że każdy administrator jak był przyjmowany miał szkolenie. Pozdrawiam

Propozycja napisana pod wpływem emocji, i to wywołanych błędem składającego, do którego sam się przyznał. Odrzucam i zamykam.

dj 

P7B8GRG.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

dj 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.