Skocz do zawartości

[Uniewinniony] Odwołanie Skowy

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: Skowy

✘ Twój Steam ID*: STEAM_0:1:528132850

✘ Admin banujący: Firmin

✘ Data i godzina otrzymania bana: około 21:05

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: 14/30

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: cache/mirage

✘ Powód bana:Na demku pisze "No recoil"

✘ Link do demka z mapy lub ssy, na której otrzymałeś bana: http://599.gotv.pro/srv49878/auto-20200103-2047-de_mirage.dem.zip

✘ Opis sytuacji*: Prawdopodobnie na midzie dostali pare headshotów z awpy (nie wiem czy to o to chodzi) i stwierdzili jako iż grałem na nowym koncie to dali mi bana. Na serwerze gram ponad 2 tygodnie, tylko na moim koncie dostałem blokade na steamie (próba włamania na konto) i mam zablokowane konto do momentu wyjaśnienia sytuacji więc założyłem nowe. Nie wiem czy to nie ban na ip czy coś bo w takim razie dostałem bana na wszystkie konta na tym serwerze...

82019118_1269713643224280_8899662868606091264_n.jpg

• VIP
VIP

@ FirminMIRAGE/CACHE 24h na dostarczenie dowodów.  

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

@  Kudlaty  a on wejdzie ogólnie kiedyś na to forum bo ostatnia wizyta 15 grudnia czas online 12 minut :/ a chciałbym jak najszybciej rozwiązać tą sprawe.

Edytowane przez Kudlaty

Coś mi się wydaje, że już chyba nigdy nie wróci na forum @ FirminMIRAGE/CACHE 

• VIP
VIP

Po sprawdzeniu demka nie zuważyłem aby gracz miał anty recoil'a, admin dobrze nie sprawdził, mogę też stwierdzić, że zjadła go presja po tym jak gracze zaczeli naciskać aby dał bana, łącznie do bana admin poświecił 3min na sprawdzenie gracz

//UB

• Super 1

• VIP
VIP

uniewinniony.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.