Skocz do zawartości

[Uniewinniony] [Odwołanie] [whiskas :>]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:whiskas :>

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:1:237770643

✘ Admin banujący:NoName

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:11.01.2020 Godzina 17:45

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:2/3

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:Surf+rpg

✘ Powód bana/mute/gaga:"sie ciebie kurwa nie boje"

✘ Link do demka z mapy lub ssy, na której otrzymałeś bana/mute/gaga*:https://imgur.com/a/Hox521L

✘ Opis sytuacji: Wchodzą na serwer admin"NoName" zaczął mnie obrażać i prowokować czując się przy tym wyższy  od innych graczy serwera mówiąc przy tym "Najchętniej to bym cie powiesił do góry nogami aż krew by przestała docierać do mózgu"  po następujacej sytuacji postanowił bez niczego(ostrzeżenia,upomnienia) dał mi perm bana na owym serwerze 

NA NIEEEE 
miałem powód 
-wyzywasz graczy
-zabijasz w windzie
-zabijasz w gun roomie
-kampisz na jaila
i połowa serwa poleciała do mnie ze skargami a to wyzywa a to zabija tu a tu kampi

a jak nesquik sie wypowie że za nic dostał to on gra pare dni i nie wie co odwalał whiskas i co robił i ile skarg było na niego.
i jeszcze mi powiedziałeś że sie ciebie boje kiedyś .
a w dodatku ja sie z lucyferem dla beki wyzywałem bo moge a nie kazał mi sobie dać mute a potem wbiłeś i po 2 - 3 mapach się wyzywaliśmy bo się wtrąciłeś w wyzywanie moje i lucyfera a my se beke cisneliśmy.

Edytowane przez Ksajoo
  • Przykro mi 1

• Junior Admin
Junior Admin

Gram na tym serwerze i akurat byłem przy tej sytuacji , Admin NoName nie jest wzorem na admina, przeklina , prowokuje , obraża . 

Dzisiaj również dostałem od niego bana na 100 minut za "Przeklinanie " gdzie sam admin klnie gorzej niż nie jeden gracz, whiskas dostał bana na zawsze  dlatego ze odpowiedział na jego prowokacje ban nie słuszny.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

ale  @  NeesquiKnie wiesz co on odwalał ogólnie a ja sie wyzywałem z lucyferem i po 2 - 3 mapach się wtrącił i nie wiesz co odwalał kiedyś

WHISKAS W CHUJU CIE MAM PEWNIE ZA NIC DEGRADA DOSTANE WIĘC DAŁEM SOBIE PERMA BO I TAK KAŻDY JEST TU NIESPRAWIEDLIWY I TOBIE TYLKO WIERZĄ  A WIĘC JEBCIE SIE CHUJE HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHQAHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH

Edytowane przez Ksajoo

dałem se kurwa perma i wypierdalać elo

bo i tak nikt mnie kurwa nie chce i nie szanuje i mi nie wierzy to prosze mam perma i dajcie mi perma na forum to będę szczęśliwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ty mi kurwa deny daj bana na forum bo tak bo chce i whiskas chce to spełnijcie jego nieskryte chujowe mażenia

Weteran

@ S.Z.Y.M.O.NSURF+RPG  brawo dla ciebie pokazałeś swoje dojrzałe zachowanie jak na admina skarga ma 30 minut a ty zdarzyles się splakac piszac sam do siebie 

• Lubię to! 1

3iu2QYg.pngsygnatur.png

Weteran

uniewinniony.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.