Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone][Podanie o admina JailBreak] To Trójmiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Tomasz
Nick: To Trójmiasto 🤙
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/To Trójmiasto 🤙/145.239.18.200:28060/
SteamID: STEAM_1:1:163903086
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 6-7
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Na serwerze często panuje nieporządek głównie osoby bez mutacji nadużywające mikrofonu, krzyczące do niego, czasem też zdarzają osoby które łamią zasady poprzez m.in. freekillowanie, a w danym momencie nie ma żadnego admina na serwerze. Dlatego też chciałbym choć w małym stopniu temu zapobiec i pilnować porządku. Często w najbardziej potrzebujących momentach na serwerze nie ma żadnego admina, przez co dalej ktoś łamie regulamin. Już nie raz byłem administratorem na serwerach w cs:go, cs 1.6, dodam jeszcze że byłem administratorem na serwerze jailbreak (cs go oraz cs 1.6) także jakieś doświadczenie mam 

Składka?: Oczywiście, że tak
Coś o sobie (min.30 słów):  Eluwina jesieniarskie świry, mieszkam w miejscowości która znajduje się niedaleko Gdyni, interesuję się motoryzacją, informatyką, w konter strajka gram około 4-5 lat (to moje drugie konto), gram również w inne gierki ale to zależy czy mi sie podoba jakas gierka, ogólnie to spokojny chłopak jestem ale jak ktoś mnie irytuje od dłuższego czasu to powiem mu to co myślę w danej sytuacji, uwielbiam posłuchać jakiejś kot muzyki oraz oglądać filmy. Pozdrawiam

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png

Edytowane przez Trojmiasto

+składka
+gt
+/- SM
Jestem Neutralny.

Polecam nadrobić forum.

M8VXEaN.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

dj 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.