Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina Zombie Survival] [Veruo]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Tomasz
Nick: Veruo
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.13:28020/top_players/?query=Veruo
SteamID: STEAM_1:0:49605691
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: Szczerze mówiąc nie oceniam go za dobrze, bo byłem raz adminem w cs 1.6 na Zombie, problemow z komendami nie miałem, aczkolwiek to było już jakiś czas temu, więc musiałbym sobie podszkolić trochę komendy bo troszkę się pozapominało ale to chwila moment na nauczenie się, bo szybko się uczę takich rzeczy.
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:  
1.Jestem dość aktywny na serwerze pomimo tego ze w domu po pracy muszę wszystko zrobić to i tak staram się wbić na serwer na minimum 1-2h i jestem pod "telefonem" z reguły w godzinach 13-20/21, ale tez zależy od dnia, bo tez trzeba z dziewczyna gdzieś się wybrać pozwiedzać Holandię :P

2.Zawsze chętnie pomogę jak ktoś czegoś nie wie.

3. Nigdy nie grałem na serwerach w CS:GO, ale pamiętnego 23 września 2019r.(po 5/6 latach) pomyślałem o serwerach Zombie z 1.6 i sprawdzałem czy już ktoś zrobił jakiś dobry serwer, przeszukałem parę serwerów no i natknąłem się własnie na ten, aczkolwiek na początku grałem sporadycznie, bo dalej jeszcze grałem rankingowe, a od startu nowego sezonu to grałem tylko na serwerze i musiałem zagrać MM żeby mi ranga nie zniknęła.

4. Jestem opanowany i potrafię realnie ocenić sprawę i wydać odpowiedni wyrok.

Składka?: Tak
Coś o sobie (min.30 słów):

Jestem Tomasz, mam 23 lata (w marcu), miły, pomocny. Pracuję w Holandii od 1.5 roku więc wiadomo ze rowery są tutaj bardzo modne i dużo jeżdżę w wolnej chwili i jak mam chęci, lubię oglądać filmy/seriale, pograć w grę a tylko gram w CS:GO aktualnie. 

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png

+ GT

+ Wiek

+ Składka

+/- SM

+ Ogarnięty itp, dość często jest, jeden z tych stałych bywalców

Jestem na TAK.

Jestem na TAK

+Wiek

+GT

+Podanie

+Składka

+/-SM

3iu2QYg.pngsygnatur.png

+Wiek

+GT

+Składka

+/- SM

+Stały bywalec

Jestem na TAK. Powodzenia :D

• Weteran

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.