Skocz do zawartości

[Negatywne zgłoszenie][Skarga] Zamiara

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

✘ Nick z gry:man

✘ Nick podejrzanej osoby:Zamiara

✘ Steam id(podejrzanej osoby):STEAM_0:0:515169822

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:5

✘ Serwer, na którym gra podejrzany:surf+rpg

✘  Opis sytuacji:Gralem sobie normalnie strzelilem heda whiskasowi z awpy stal w miejscu i bil sie z 2 zabilem a on powiedzial a to makaronik na 2 koncie i zamiara caly czas mnie kickuje

✘ Link do demka/ssy z gry:https://www.bing.com/images/search?view=detailV2&id=A7CCE35B8C41D313951330AA9F8CEE056DF8C7E3&thid=OIP.2I0Gm9vPQZQWt6o6TK6CbwHaEK&mediaurl=https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2F19EZ8n9.jpg&exph=720&expw=1280&q=surf_ski_2_go+gameplay&selectedindex=0&ajaxhist=0&vt=0&eim=0,1,3,4,6,8,10

Edytowane przez feox

a wiec sytuacja wygląda tak jest to prawdopodobnie  tkz. "makaronik" który ma na serwerze reputacje cheatera. Tworzył już wiele kont z cheatami ,a te "hedy" co strzelał wyglądają tak:whiskas leci/surfuje(jak zwał ,tak zwał) z bardzo duża prędkością i magicznie dostał strzał głowę i gdyby była to jednorazowa sytuacja to okej fart i wgl. ale wcześniej mi taką "magiczną głowę" strzelił i wtedy tak to uznałem :)
+otrzymał on tylko kick'a bo tylko do tego mam permisje 

Jeszcze zapomniałem dodać ze był on pierwszy raz na serwerze,mimo to doskonale wiedział o forum (nie wykluczam opcji ze grał na innych serwerach),ale fakt tego ze ma on 1 stopień(żadnych odznak za służbę na które mogło zostać wymienione pd) i to mnie jeszcze bardziej utwierdziło że: to on (ten makaronik) oraz to że ma cheaty

Jeśli mogę wiedzieć co wnosi to nagranie?lol

@ feox  dostałeś 3kicki

Edytowane przez zamiaraz
musiałem coś dopowiedzieć

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

jak bys chcial wiedziec to stal tam gdzie jest rampa obok windy a tb walnolem na farcie ale nawet nie mam demka jak dal mi kicka moge na imgur?

Edytowane przez feox

dojak bys chcial wiedziec to stal tam gdzie jest rampa obok windy a tb walnolem na farcie ps dajcie mi juz na negatywne bo i tak dostalem jakies 2 tysiace kickow od zamiary wiec elo

Weteran

8vETvrx.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź  Administratora Sieci.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.