Skocz do zawartości

[Rozpatrzone negatywnie][Propozycja]Uzupełnienie regulaminu Surf+rpg

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Logo.png

✘ Imię:Hubert
✘ Nick: Zamiara
✘ Czego dotyczy propozycja (Opis jak ma to wyglądać): W skrócie chodzi mi o to że na serwerze panuje ostatnio taka "moda" na obraźliwe name tagi. W regulaminie jest cos tego typu " §2.8 Zakaz obrażania innych graczy bądź administratorów na wszelaki sposób." jak dla mnie jest to oczywiste ze nie można ze względu na fragment "na wszelaki sposób." jednak mimo to ludzie się spierają że można bo nie ma tego jasno napisane w regulaminie .Wiec wychodzę z propozycją aby wprowadzić to jasno do regulaminu bo po prostu nie zachęca to gdy widzi się takie name tagi i jak się gracze wyzywają.

✘ Materiały (jeżeli masz): brak

--
Propozycja zostanie odrzucona jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
--

Edytowane przez zamiaraz

Jeżeli jest napisane, że w wszelaki sposób to znaczy, że osoba z nametagiem obrażającym admina powinno zostać zbanowana, a jeżeli bym wpisał do regulaminu, że to również kwalifikuje się jako nieprzestrzeganie regulaminu to gracze wymyśliliby sobie inny sposób i napisali że nie ma tego w regulaminie.

Tematu jeszcze nie zamykam, jak chcesz to się jeszcze wypowiedz @ zamiaraz

@ zamiaraz to propozycje odrzucam, gracze znajdą nieścisłość w regulaminie i będą tego używać, za obrażające tagi kickuj i napisz mi albo jakiemuś administratorowi na surfie, wtedy nadam bana.

Edytowane przez KOVALOV1

Steam

Forum

Z5SHfXv.png

@ KOVALOV1 Emmm sytuacja wygląda tak ,że pisałem wcześniej z tym do Siwego i on mi odpisał żebym napisał propozycje wiec dlatego się to tu pojawiło

P7B8GRG.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Steam

Forum

Z5SHfXv.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.