Skocz do zawartości

[Uniewinniony] [Odwołanie] [(〃゚3゚〃)]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

✘ Nick z gry: (〃゚3゚〃)

✘ Twój Steam ID*:  STEAM_1:0:466019898

✘ Admin banujący: Banned by Admin OM#1 | @ bhop ezONLY MIRAGE #1

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:  02-06-20 19:00

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:   Nie mam podanej.

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: ONLY MIRAGE#1

✘ Powód bana/mute/gaga:  wallhack

✘ Wycinek z konsoli  lub ssy, na której otrzymałeś bana/mute/gaga*:   Disconnect: <font color='#007bff'>rBans</font><br /><font color='#ff8300'>Zostałeś zbanowany na tym serwerze.</font><br />Więcej informacji na <b><u>bans.rBans</u></b>.
Disconnect: <font color='#007bff'>rBans</font><br /><font color='#ff8300'>Zostałeś zbanowany na tym serwerze.</font><br />Więcej informacji na <b><u>bans.rBans</u></b>. (tak mi się wyświetla w konsoli jak i po wejściu na serwer w menu gry)

✘ Opis sytuacji*: Dostałem bana za wallhacka, którego nie miałem. 

( po za tym admin bhop ez, chciał mnie 3 razy sprawdzać ale z powodu jakim jest brak dobrego internetu any desk mi się instalował trochę dłużej przez co 2 razy zrezygnował mówiąc że dzwoni do niego dziewczyna i nie ma czasu. A za pierwszym razem powiedział że mnie nie sprawdzi, ponieważ nie ma czasu )

Edytowane przez Dajcje skina do tec-9

Weteran

brZknqc.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.