Skocz do zawartości

[Uniewinniony] [Odwołanie] [Ҝ乇几几ㄚ乙乇乙]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:Ҝ乇几几ㄚ乙乇乙

✘ Twój Steam ID*:

STEAM_1:1:420679302

✘ Admin banujący:

OM#1 | bhop ez

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:

01-27-20 14:49

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: Nie wiem.

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:

[PL]-[EU] [Retake][5 vs 5][128TICK][VIP][SKINY] ... Nie jestem pewien ale nie przypominam sobie abym na tym serwerze grał. Grałem tylko na mirage #3 i na tym serwerze zależy mi najbardziej.

✘ Powód bana/mute/gaga: Wallhack

✘ Wycinek z konsoli  lub ssy, na której otrzymałeś bana/mute/gaga*: Nie posiadam gdyż było to dawno.

✘ Opis sytuacji*: Gram sobie tylko na mirage #3 wszystko dobrze idzie dużo zabójstw nawet bardzo dużo. Na serwerze był wtedy admin jeśli się nie mylę (/bhop. Dziku2k) i nie uważał że oszukuje i po prostu normalna gierka taka jak zwykle i następnego dnia wchodzę i ban. No to patrze na forum i pokazuje że dostałem go już dawno temu i na tym serwerze co podałem. Nie wiem czy to pomyłka czy po prostu kiedyś grałem na tym serwerze i admin stwierdził że cheatuje.

+do unbana

kolega zawsze wszystko grał czysto pobił rekord killi na serwerze, za take coś ban? był oglądany przez 3 osoby z administracji w tym mnie nic nie wykryliśmy

@ KennyZezONLY MIRAGE #3 Dopiero dzisiaj zorientowałeś się, że dostałeś bana? 

No właśnie ja na mirage #3 grałem całkiem niedawno a czemu pisze że bana dostałem 27.01 to ja na prawdę nie wiem

brZknqc.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.