Skocz do zawartości

[Uniewinniony] [Odwołanie] [Jeleniomysz]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: Jeleniomysz 

✘ Twój Steam ID*:  STEAM_0:1:443640298

✘ Admin banujący: lemon

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 7 lutego godzina 21.01

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:   Szczerze nie wiem gralem sobie na chilku

✘ Serwer, na którym dostałeś bana:  Only mirage 

✘ Powód bana/mute/gaga: wallhack

✘ Wycinek z konsoli  lub ssy, na której otrzymałeś bana/mute/gaga*:       Disconnect: <font color='#007bff'>rBans</font><br /><font color='#ff8300'>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze.</font><br />Admin: <b><u>✪Lemon✪</u></b><br />Powód: <b><u>wh</u></b>. *mam tylko to*

✘ Opis sytuacji*:  Gralem sobie meczyk na chilku, zachowywalem sie kulturalnie. Nie wiem dlaczego administrator postanowil mnie zbanowac ja wiem, ze gram czysto sam nie lubie osob cheatujacych, mimo to ze dostalem bana bez powodu bardzo szanuje lemona jako gracza i administratora kazdy ma prawo do pomylek.  *powodem bana moga byc liczby jakie krecilem, w czasie bana mialem mniej wiecej 48/13

brZknqc.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.