Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone][Podanie o admina Only Mirage #3] DziQuMeister

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Logo.png

✘ Imię: Aleksander
✘ Nick: DziQuMeister#NoForm :(
✘ Wiek:16 Rocznikowo 17 :D 
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: 
https://www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:28035/top_players/?query=DziQuMeister%23NoForm+%3A( gram od nie dawna a godziny mozna zawsze dobic ;) 
✘ SteamID: STEAM_1:1:219910636
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: Chciałbym zostać adminiem ponieważ może nie tyle co na serwerze jest wiele cheaterów jak zauważyłem więcej jest toxiców niż cheaterów wiec chciałbym pomóc walczyć z tą plaga toxiców ale oczywiście i też z plagą cheaterów 
✘ Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): Zależy raz będę  mógł raz nie 
✘ Coś o sobie (min.30 słów): Jestem Aleksander mieszkam w Stargardzie (Obok Szczecina) Uwielbiam grac w piłkę nożną oraz spędzać dużo wolnego czasu przy komputerze.Jestem ogólnie miłym i przyjaznym chłopakiem co nie którzy z serwera już zauważyli :) 

--
Podanie zostanie odrzucone jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
--

Edytowane przez kanzeyo

jestem na tak:

- gt

- chęci 

na nie

- czas spędzany na serwerze

• VIP
VIP

Odrzucam.

Widziałem Cię 3 razy może na serwerze i nawet Cię nikt tu nie zna :/ Popraw aktywnosć na forum i serwerze i spróbuj jeszcze raz!

• VIP
VIP

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.