Skocz do zawartości

[Pozytywne zgłoszenie]Skarga na moderatora :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Nick admina: @ Krang

Data i godzina zdarzenia*: 20:00 do 21:00        

✘ Dokładny opis sytuacji*: Wszedłem sobie na forum zobaczyć co i jak, coś tam sobie pisałem na chatboxie z adminem mojego serwer i z innymi osobami tam, było miło do momentu kiedy nagle owy moderator oznacza mnie i wiadomością w stylu żebym się ogarnął i nie robił "PATOLI". Oburzyłem się nie powiem że nie bo sobie normalnie pisałem i kiedy zadałem "pytanie o co mu chodzi bo totalnie nie  rozumiałem go" , chciałem normalnie porozmawiać i wyjaśnić, nagle osoba mi nie odpisuje nie wiem brakuje im argumentów? czy jak że nie umieją normalnie wyjaśnić sprawy. Czekałem cierpliwie aż mi odpisze i normalnie porozmawiamy, jednak  widzę że nie uda mi się znowu rozwiązać sprawy to włączyłem sobie csa i poszedłem grać na jakimś serwerze, gdy skończyłem grać chciałem sprawdzić czy coś się wydarzyło przez ten moment jakieś 10 minut czasu wydaje mi się mogę się mylić i widzę że dodałem blokadę na chatboxa i mało co było widać co kto pisał, ale dostrzegłem że wielce pan KENZEYO odpisał mi na moje pytanie to było coś w stylu "za to co z minerem robiliście 2-3 dni temu". Zdenerwowała mnie ta sytuacja bardzo gdyż chłop wyskakuje mi z argumentem który nic nie ma związanego z obecna opisywaną sytuacja teraz. Dostaliśmy wcześniej jakieś blokady i przysłowiowy OPIERDOL i było spoko, był spokój. 

Wydaje mi się że taka osoba nie powinna posiadać takiej rangi skoro nie potrafi jak człowiek z człowiekiem normalnie porozmawiać jest to totalnie dziecinne i tak robią tylko osoby która nie mają żadnych argumentów żeby się obronić i kreują się na kogoś ważnego a są "klapkami". Takie  osoby powinny się zapoznać z znaczeniem słowa "dyskusja" a poprzez blokowanie kogoś w takiej sytuacji jest to żenujące. Odbieranie jednej osobie prawa do obrony jest słabym zagraniem. I takie jedno zdanie dla Właścicieli nie będę zaprzeczał że trochę syfu zrobiliśmy na chatboxie i to powinna być lekcja właśnie dla was skoro przez taki czas takie coś działo się i żaden moderator czy osoba funkcyjna nie zareagowała na to, więc moderatorzy i osoby funkcyjne przy okazji  powinni dostać "opierdol" może dostali ale nic mi o tym nie wiadomo. 

Na przyszłość polecam się zapoznać przy okazji z słowami które się wymawia większość chodzi do szkoły polecam uważać na lekcjach Polskiego najbardziej, a jak ktoś ukończył szkołę to jest internet czy wiele różnych źródeł do zapoznania się, edukacja nie boli.

Ps. patologia to zachowania, warunki łamiące normy społeczne, zwłaszcza w obszarze przemocy w rodzinie i nałogów (alkoholizm, narkomania), zwykle w sposób agresywny i bezwstydny; patologią nazywa się też środowisko funkcjonujące w takich warunkach.

Dowody (ss'y, filmy, demko, itp.)*: chatbox wszystko można sobie przeczytać.

To że ktoś pisze z błędami jest totalnie wyjętym z dupy argumentem który nic nie znaczy, to że ktoś nie zna ortografii np nie oznacza że ma być karany za takie coś XD. Po 2 po dostaniu pierwszej blokady nigdzie nie szukałem żadnej zaczepki i nie wzniecałem żądnej kłótni, rozumiem może jesteś chory i masz zwidy ale to już nie moja sprawa. Po 3 dalej nie wydaje mi się że można nazwać to PATOLA bo nikogo nie wyzywaliśmy ani nic prowadziliśmy ta śmieszną/nieśmieszną konwersacja pomiędzy mną i miner(ktoś nas zaczepił samowolnie to się automatycznie przyłączał do tego). I ostatnia sprawa jeśli miał byś honor to byś się nie wypowiadał w tej sprawie, mi nie pozwolona się obronić i pogwałcono poniekąd moje prawa to czemu ty miał byś mieć takie prawo? :)

Po blokadzie na 30 minut nie dostałem na kolejne 24h tylko dopiero się wielki pan obudził po 20 i mi ją dał :) ( na 30 minut dostałem chwile po 16)

Edytowane przez Krang
  • Lubię to! 1
  • Woow 1

• Zarząd
Zarząd

Witaj,

Na shoutboxie od kilku dni, robiliście "patolę" - pisaliście z błędami, wyzywaliście się. Przeszkadzało to innym użytkownikom nie tylko koledze z niebieskim kolorem. Dostałeś blokadę na 30 minut, po takowej zacząłeś się doszukiwać przyczepek i chciałeś wzniecić  kłótnię - twoja następna blokada na 24 godziny została przedyskutowana wśród administracji, dostałem zezwolenie więc Ci ją nadałem. Jeśli Ci chodzi o słowo, które użyłem czyli "PATOLA"  to użyłem  je nakreślając całą sytuacje. Nikt na to nie zareagował, trudno - ja na to zareagowałem. 

• Super 1

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

• Właściciel
Właściciel

9.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora Sieci.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.