Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone][Podanie o admina Zombie Survival] [Joker]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

✘ Imię:Nikolas
✘ Nick:Joker
✘ Wiek:12
✘ Link do GT z przegranymi godzinami:
https://www.gametracker.com/player/Joker ♤/145.239.236.13:28020/
✘ SteamID:steamID32: STEAM_0: 1: 423200969
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:5
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:Spędzam dużo czasu na serwerze, staram sie pomagać nowym graczom, myślę że mogę sie przydac.
✘ Składka [TAK/NIE] (wysokość składki):Jeśli podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, to owszem:)
✘ Coś o sobie (min.30 słów):Mam na imię Nikolas, pochodzę z podkarpacia , interesuję się sportem głownie piłka nożna oraz grami komputerowymi. W CS GO gram 2 lata i dopiero nabieram doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich          Joker:)

--
Podanie zostanie odrzucone jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
--

• Haha 1
  • Woow 1

Jestem na NIE

-znajomość SM, gdyż mówi mi ze nie mogę pisać komend na chacie "Y"

+GT

"starasz" się pomagać ale jakoś nie bardzo Cie widać jak gra dużo graczy bo jak sam twierdzisz "Wszyscy Ci zabierają fragi" i wolisz grać w nocy i wychodzisz z serwera xD

spamowanie na czacie komendami typu "!top" "!rank"  "!top10" - Już Ci pisałem nie raz żebyś sobie zmienił te bindy na "/top" /rank" "/top10" bo przynajmniej nie zaśmieca to czatu, może teraz jak tutaj napisze to do Ciebie dotrze :P

Adminów jak na ten czas jest wystarczająca ilość ale to już stwierdzi [email protected] ;)

Powodzonka :)

Pozdrawiam

• Super 1
  • Lubię to! 1

+ GT

- SM

-/+ Składka

Za młody wiek na takie gry :P / piszesz, że starasz się pomagać graczom, a jakoś tego nie widać / spam komendami i natrętne sprawdzanie topki... / grasz na ZM już dłużej, ale jak są stali bywalcy - lepsi od Ciebie to uciekasz bo topki nabijać nie możesz / za przeproszeniem czasem chrzanisz głupoty i zatruwasz innym zadki + mały kłamczuszek z Ciebie...

Aktualnie jest dużo Adminów na ZM + kilku starych ma jeszcze powrócić oraz rola Admina służy do pilnowania serwera, dobrej komunikacji z graczami/administracją i działaniem na rzecz serwera jak szukanie błędów czy snucie planów w kwestii dalszego rozwoju.

Przy Twoim aktualnym wieku i mentalności uważam, że jesteś dziecinny, nieodpowiedzialny i nie poradzisz sobie w roli Admina... Admin nie służy do zabawy ani też do tego "żeby mieć" i szpanować.

Jestem na NIE.

bird no GIFjonah hill no GIFpokemon no GIF

• Super 1
  • Lubię to! 1

• Weteran
Weteran

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.