Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone]Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

✘ Imię: Paweł 
✘ Nick: FLICKHEVEN
✘ Wiek: 13
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.124:27015/top_players/?query=FlickHa , https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.124:27015/top_players/?query=Grande
✘ SteamID:  STEAM_0:1:452539072
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: Są tacy gracze którzy cheatują i czasami admina nie ma na serwerze i trzeba iść na forum albo go zgłosić na serwerze  żeby ktoś przyszedł i tego gracza zbanował i ja bym mógł to szybciej zrobić zanim inny admin to by zrobił. Są tacy którzy są spoko ale nagle po czasie wyzywają innych graczy na czacie albo poprzez mikrofon więc bym mógł go wyciszyć np: na 30 min a po 30 min by się  na pewno uspokoił. 

✘ Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK
✘ Coś o sobie (min.30 słów):  Moim ulubionym zajęciem jest granie w CSGO. Lubie oglądać piłkę nożną i koszykówkę ,bardzo lubię poznawać  nowych  graczy  i zawsze się interesowałem  elektroniką i lubię ją poznawać . Bardzo lubię słuchać osoby mądrzejsze ode mnie

ponieważ można się od nich dużo nauczyć :) .

--
Podanie zostanie odrzucone jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
--

Edytowane przez FLICKHAVEN

wita sie +

ma na imie pawel +

ma 13 lat +

ma mlodziezowy nick +

zna regulamin w skali 6-7 +

zna sourcemod w granicach 6 i jeszcze sie uczy :) +

chce sie troszke wypowiedziec na swoj temat +

nie spelnia niektorych podpunktow +

gra na serwerze prawie codziennie +

wie to i owo o ludziach na serwerze +

potrafi szybciej zbanowac niz kazdy inny admin +

moglby wyciszyc gracza np. na 30 minut +

nie potrafi dostac swoich przegranych godzin na serwerze +

przeprasza [sorry] +

jestem na nie

dj 

Jestem na NIE wybacz mlody to nic osobistego:

- Wiek...

- Brak postow

- Brak aktywnosci na forum

- Kontro pod podanie

- Z tego co pamietam znajomosc sm na 6 to najwyzsza znajomosc , od 7 zaczyna sie edytowanie skryptow :O

-"  wiem to i owo o ludziach na serwerze. " nie bardzo rozumiem co to przeklada sie na adminowanie , to nie serwer jailbreak by tutaj hm.. takie relacje na WYSOKIM poziomie mialy tu sens

+ Daje ci za sama chec i odwage ^.^ bo 13 latkow ktorych znam nawet zarejestrowac poprawnie sie nie potrafia na forach.. ^.^

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 4

spacer.png

Jestem policjantką przyszłam was aresztować , złamaliśćie prawo, nie ja je pisałam, mogę się nawet z nim nie zgadzać ale będę je egzekwowała nie ważne jak bardzo będziecie prosić błagać pr óbować wzbudzić moje współczucie nic mnie nie powstrzyma by wsdadzić was za kratki , jeśli uciekńiećie będę was scigała, uderzyćie oddam cios, strzeliće ja strzele do was , nie wolno mi odpuśćic, jestem jak wyrzut sumienia , jak nie zapłacony rachunek , jestem jak przeznaczenie z odznaką i brońią, pod odznaka bije serce jak wasze , krwawię, myślę, kocham ,i tak zgadza się moge zginąć, mam tyśiące braci i sióstr którzy są podobne do mnie, poświęca dla mnie życie , ja poświęcę dla nich swoje ,trzymamy się razem , cienka niebieska linia chrońiąca ofiary przed drapieżnikami, dobra przed złem, jesteśmy policjantami.

Mój Steam: https://steamcommunity.com/id/Meggii/

‼️Moj Komputer:‼️

Power Supply ➞ MODECOM Volcano 750 W
Mainboard ➞ Gigabyte Z390 GAMING X
Disc SSD ➞ Intel 660p 1TB M.2
Disc SSD ➞ Intel 520 SSD MLC 180GB 2,5" SATA 3
Disc SSD ➞ GoodRam CX300 120GB
Disc SSHD 1 ➞ Seagate Desktop SSHD 1 TB
Disc HDD 2 ➞ Hitachi 1,5 TB SATA 3.5
Disc HDD 3 ➞ Western Digital AV-GP 250 GB
Disc HDD 4 ➞ Toshiba P300 2 TB
Processor ➞ Intel Core i9-9900K Octa Core 5.0GHz
Cooling CPU ➞ Arctic Liquid Freezer 240
Cooling RAM ➞ Corsair Dominator Airflow
Graphics Card ➞ Gigabyte GeForce GTX1080 WINDFORCE OC 8GB DDR5 (256 Bit)
Monitor ➞ LG 24GM77-B 144hz
Ram ➞ HyperX Predator RGB DDR4, 32 GB 3200MHz CL16
Case ➞ Corsair Graphite 780T
System ➞ Windows 10 Professional 64 Bit
Keyboard ➞ Corsair Strafe RGB Cherry MX Red
Headphones ➞ MSI Gaming DS501

Jestem na Nie, gram codziennie na serwerze i jestem w stanie stwierdzić że póki co nie nadaje się na admina z powodów:

-Braku spełniania podstawowych wymagań na admina.

-Zazwyczaj jak zginie to wyzywa.

-Głos powinien być w miarę stonowany a na ten moment brzmi jak na swój wiek czyli 13.

-Konto pod podanie i ogólnie formalności.

Weteran

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

3iu2QYg.pngsygnatur.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.