Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [Stif#YOU]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: Stif#YOU

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:1:535879741

✘ Admin banujący: Nie wiem

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 12.03.2020r godzina : zapomniałem

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: nie było rundy

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: only mirage #2

✘ Powód bana/mute/gaga: multi konto i wh

✘ Wycinek z konsoli  lub ssy, na której otrzymałeś bana/mute/gaga*: nie pomyślałem i nie zrobiłem

✘ Opis sytuacji*: Wbił do chaty mój kolega powiedział abyśmy zagrali w cs zgodziłem się wylogowałem się z konta "Stif#YOU" i zrobiliśmy multikonto. Kolega wbił na randomowy serwer był to kill4u nawet nie wiem jak. Pobrał cheaty i zaczął grać ja poszedłem oglądać yt. Gdy kolega dostał bana poszliśmy grać w inna grę, kolega poszedł do domu wbijam na moje konto chcę wejść na serwer patrze a tu ban idę na forum i mam 2 powiadomienia ze dostałem bana na tym i na tym koncie bana. Na Stif#YOU za multikonto a na tym 2 za wh. Czy mógłbym się odnieść o ub zależy mi na tym serwerze  P-roszę :C

• Super 1
  • Haha 2

• Zarząd
Zarząd

Nic dziwnego, dostałeś bana z automatu na głównym koncie bo miałeś aktywnego bana na jakimś innym koncie. Niestety nie ma możliwości unbana, cheatowałeś to cheatowałeś, kolega Cię nie usprawiedliwia.

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

• Zarząd
Zarząd

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.