Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone]Grafik

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Hubert Wiek: 15 + lekka mutacja 
Znajomość regulaminu (0-10): 7-10 
Dlaczego Ty miałbyś zostać Grafikiem?: Dlaczego, ja dołączyłem dziś na forum na serwerze gram od tygodnia lecz nie wiedziałem o forum byłem juz grafikiem na jednej serwerownii i wiele osób było zadowolonych z moich sygnatur, avatarów. 
Coś o sobie (min. 70 słów): Mam na Imię Hubert pochodzę z województwa Mazowieckiego. Mam 15 Lat i przechodzę mutację. Zajmuje się zdjęciami grafikami Informatyką lecz również moim " hobby " jest Koszykówka Gram w lidze amatorskiej klubu " ROSA RADOM ". 
Twoje przykładowe prace (min.3): https://imgur.com/a/achqgSL, https://imgur.com/a/wL86Ysk, https://imgur.com/a/Xwrrkpy

Przepraszam, że nie posiadam postów na forum, lecz dopiero zobaczyłem, że jest myślę ze to nie przeszkadza obiecuję, że nabije te posty

<3

k1ill4upczerwone.png.9fc59b81a55279b5bb85c822264aa2df.png

Logo.png

Edytowane przez Leingad

• VIP
VIP

siema zrob mi awattar jakis kozaki to ci zalatwie ze ci przyjmą;

-w iek 

+ lekka mutacja

- był na "serwerowni"

• Weteran
Weteran

Jestem na nie

-po 8 minutach od rejestracji juz podanie, nikt Cię kompletnie nie  zna, co wiąże się z brakiem aktywności,

-według mnie prace są mocno średniawe, dodajesz właściwie tylko napis na gotowe tło,

-coś mi się wydaje, że twoja znajomość regulaminu to nie 7/10, w momencie gdy mylisz sieć serwerów z "serwerownią", oraz gdy dodajesz kolejnego posta, zamiast edytowac poprzedniego.

Edytowane przez DENY

sygn deny.png

Na nie

-słabe prace

-aktywność na forum (trzeba poczekać z podaniem aby zobaczyć czy jesteś często na forum)

- wątpię że regulamin znasz 7/10

Sam bym był grafikiem ale jestem leniwy :/

Edytowane przez SkilleN

Weteran

na nie

kradzież czyjejś pracy/wizerunku i doklejanie tam napisu z beznadziejnym fontem to nie grafika tylko plagiat, powinieneś podać źródło tego obrazka z tokyo ghoul'a, bo sam go nie zrobiłeś a tylko dokleiłeś prostokąt i napis x d d d

FqZesZy.gif

• VIP
VIP

Taki napis to ja w paint zrobie, XD

- konto pod podanie

- lecisz na rangi jak gówno na kibel 

- Grafiki

2793.jpg.674f28addc8d0c91fec6bc8b6a813e6d.jpg

• Właściciel
Właściciel

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1
  • Lubię to! 1

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.