Skocz do zawartości

[Negatywne zgłoszenie]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: XDLasher

✘ Nick admina: @ YakuzaLasherONLY MIRAGE #1

✘ Steam ID oskarżonego*: Nie mam pojęcia

✘ Data i godzina zdarzenia*: Cały czas

✘ Nazwa serwera: Only Mirage #1

✘ Dokładny opis sytuacji*:Yakuza gra cały czas na cheatach, oprócz mnie wiele osób tak uważa. Ostatnio dokładnije o godz 17 dzisiaj gdy zginął zaczął wyzywać przeciwnika.

✘ Dowody (ss'y, filmy, demko, itp.)*:

Nie mam co się wypowiadać, konto zrobione na potrzeby skargi bez dowodów, i nie ma też dokładnych wiadomości o banie tylko narzucenie mi bana skoro pisze że zrobiła to konsola. I wspominki o wyzwiskach są znikome bo ciasny doskonale wiedział że byłem u bumbassa na tsie bo ponoć ktoś  składał skargi. 

Edytowane przez YakuzaLasher
Sprecyzowanie wypowiedzi

Weteran

Oczywiście że @ YakuzaLasherONLY MIRAGE #1 nie gra na cheatach jest po prostu dobrym graczem a ty za to xdlasher podszywasz się kogoś z jego ekipki dodając lasher? dostałeś zezwolenie?
Po drugie skarga ta wnosi tyle że po prostu go nie lubisz bo jest lepszy coś w ten sposób, otóż sam z nim grałem i wiem czy cheatuje czy nie , i raczej wątpie że kogoś miałby wyzywać dodaj pierw demko to ogarniemy całą sytuacje ode mnie tyle.

• VIP
VIP

Według mnie wasze wypowiedzi są zbędne, niech da najapierw demko. 

4 godziny temu, Rudy♡ napisał:

Oczywiście że @ YakuzaLasherONLY MIRAGE #1 nie gra na cheatach jest po prostu dobrym graczem a ty za to xdlasher podszywasz się kogoś z jego ekipki dodając lasher? dostałeś zezwolenie?
Po drugie skarga ta wnosi tyle że po prostu go nie lubisz bo jest lepszy coś w ten sposób, otóż sam z nim grałem i wiem czy cheatuje czy nie , i raczej wątpie że kogoś miałby wyzywać dodaj pierw demko to ogarniemy całą sytuacje ode mnie tyle.

Też nic nie wnosi do tematu.. Więc no :)

Czysty jest b0 ogładałem jego grę :> gra specyficznie lecz czysto :)

2793.jpg.674f28addc8d0c91fec6bc8b6a813e6d.jpg

• Junior Admin
Junior Admin

8vETvrx.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź  Administratora Sieci.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.