Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone][Podanie o admina] [Save The Turtles]

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator
Moderator
Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Logo.png

✘ Imię: Kuba
✘ Nick: Save The Turtles
✘ Wiek: 19
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Save the turtles/137.74.7.15:30044/
✘ SteamID: STEAM_1:1:79932492
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 8,5/10
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Chciałbym zacząć od tego, że rozumiem iż nie spełniam wymagań dotyczących forum, ale myślę że nie jest to aż tak mocnym powodem do dyskwalifikowania mnie z miejsca, przejdźmy do rzeczy... Zawsze miałem problemy z odpowiadaniem na tego typu pytania, bo to jak pytać piekarza czemu piecze chleb :D Oczywiście powodów jest kilka w moim wypadku chciałbym poświęcić więcej czasu serwerowi niż obecni Administratorzy, których zwyczajnie brakuje, przesiaduje w różnych godzinach i często się zdarza że są osoby który łamią notorycznie regulamin, dlatego wyciągam swoją pomocną dłoń i mam zamiar wspomóc moim doświadczeniem z innych serwerów tego typu na wsparcie tego iż serwera. Myślę, że jestem dość komunikatywną osobą, która potrafi pracować w zespole i rozwiązywać trudne dla niektórych konflikty. 
✘ Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): Tak, wysokość zależy od posiadanych finansów. ;)
✘ Coś o sobie (min.30 słów): Mam na imię Jakub, lecz wolę jak używa się zdrobnienia "Kuba", pracuję w małej firmie która zajmuję się drukami 3D, interesuję się wieloma rzeczami m.in motoryzacją, którą pasjonuję się od dziecka, jestem bardzo wygadany, lubię wchodzić w dyskusje na ciekawe tematy i prowadzić polemikę z ludźmi. Moim zdaniem jestem dość przyjazną osobą i można mnie polubić ale to już się sami przekonacie;)! Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie zostanę skreślony przez wymagania dotyczące forum ;) 

--
Podanie zostanie odrzucone jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
--

Edytowane przez Turtle
Zmiana steamid

Co tu dużo pisać same plusy, ja bym brał z bomby i najważniejsze ma na imię Jakub tak samo jak ja tylko że ja na 3 mam Jakub. Pdw  z fartem jestem na tak   

• Dzięki! 1

Weteran

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Dzięki! 1

3iu2QYg.pngsygnatur.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.