Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][JM] w i n k

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Maciuś
Doświadczenie: Moderatorem samym w sobie nigdy nie byłem, ale zajmowałem się moderacją poszczególnych działów na forum gdy byłem właścielem/[email protected]/opiekunem na serwerach Gmod/CS:GO.
Znajomość regulaminu (0-10): Powiedziałbym, że tak z 8.
Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: No dziennie to pare godzinek napewno tu siedzę, nie jestem w stanie sprecyzować ile dokładnie.
Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: Raz przypadkowo bo dzban vetzzje miał dostać a nie ja.
Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?:  Siedzę sobie na forum dużo i chętnie zdejme troche obowiązku z obecnej administracji, chętnie pomogę w razie konieczności i jestem turbo koxem mój tata to potwierdzi przysięgam. Poza tym ciężko mnie sprowokować.
Coś o sobie (min. 100 słów): Kupiłem sobie ostatnio ukulele bo gitarka mi się znudziła (chce ktoś kupić? oryginał za 700 a ja za 500 z pokrowcem puszcze) i będzie grane. Piszę maturke w tym roku i jestem opiekunem na JB tak jak mój chłopak @  _vetzzje pozdrawiam go ciepluto. Moją pasją jest picie wody, szczególnie Ż***ec Zd**j, serio jest dobra ale tylko niegazowana. Oglądam anime więc no to przeważa jakby już kompletnie nad tym że powinienem zostać przyjęty. No i mieszkam w Radomiu i mamy tu kolorowe hydranty co potwierdzą moi koledzy z JB moim ulubionym hydrantem jest niebieski hydrant.

@edit zapomniałem dodać, że moją ulubioną zupką jest kurczak curry vi*on mm właśnie sobie jem smacznego.

Btw te reklamki to zrobie ale nie teraz bo jestem leń przysięgam.

gif ode mn:

feels toaru kagaku no railgun GIF

buziaki pozdrawiam miłego poniedziałku

Edytowane przez wink
  • Super 2

FqZesZy.gif

Weteran

Na TAK

+Wiek

+Regulamin

+Podanie

+Aktywność na forum 

3iu2QYg.pngsygnatur.png

• Weteran
Weteran

Jestem na Tak

+wiek

+aktywny

+ogarnięty sie wydaje

+regulamin jest znany

sygn deny.png

jestem na tak

+wiek

+aktywność

+dobra morda 

Jestem na tak. Jest giga potężnym opiekune, jest moim chłopakiem to już wgl,lubi zupki chinskie i bajki jedynie mam bekę że rozjebał auto. Ciężkie życie na tym odwyku trzymajcie się pdw.

• Moderator
Moderator

Jestem na tak

+aktywność 
+fajny Maciuś z niego
+wiek

• VIP
VIP

Na TAK

+Wiek

+Regulamin

+Podanie

+Aktywność na forum 

• Właściciel
Właściciel

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.