Skocz do zawartości

[Podanie odrzucone][Podanie o admina] [szef]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

✘ Imię: Paweł
✘ Nick: szef
✘ Wiek: 15 w tym roku, dokładniej w listopadzie 16
✘ Link do GT z przegranymi godzinami: 
https://www.gametracker.com/player/szef/91.224.117.35:27105/
✘ SteamID: STEAM_0:0:537867113
✘ Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: 7/10
✘ Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?:: Myślę iż, moją osobą wniosę naprawdę bardzo dużo z tej racji gdyż, posiadam sporo czasu oraz spędzam bardzo dużo na tym serwerze a myślę, że czas to jest podstawa bycia Adminem, widzę czasem że nie ma żadnego Admina na serwisie to staram się pomóc graczom a nie powiem, kontakt z innymi graczami mam wspaniały, wbijam na serwer rano czy też wieczorem słyszę tylko słowa typu ''Siema szef'' i ja widzę że sporym osobą się podoba moja osoba czy też moje funkcjonowanie na serwerze więc, myślę że nadanie mi takiej rangi tylko mi pomoże, oraz innym graczom grającym na serwerze.
✘ Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): Tak, lecz na pierwszą bym nie miał.
✘ Coś o sobie (min.30 słów): Hejcia, mam na imię Paweł oraz nazywam się Bernat, posiadam w tym roku 16 lat oraz chodzę do I klasy Zawodówki o tematyce Technik/Informatyk, mieszkam w małym mieście Jarocin w województwie Wielkopolskim, mierzę metr 79, posiadam brata który ma 4 latka, moje hobby opiera się głównie na sportach ale głównie Piłka Nożna, gram od 5 lat w klubie sportowym w 3 lidze, w wolnym czasie pasjonuje mnie robienie Grafik czy też pomaganie małym twórcom w montowaniu filmach na YouTube'a. 

--
Podanie zostanie odrzucone jeżeli wzór nie będzie wypełniony!
--

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

3iu2QYg.pngsygnatur.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.