Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie na AntyCheat] [CheaterBanned]

Rekomendowane odpowiedzi

• Urlop

Nick: CheaterBanned

Imię: Kamil

Steam ID: STEAM_0:1:225288044

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4/5 godzin

Opisz siebie: Mam na imię Kamil, mieszkam w Belgii od urodzenia i od czasu do czasu przyjeżdżam do Polski na wakacje. Rozmawiam w domu po polsku a poza domem po francusku.

Dlaczego akurat Ty?: Byłem już w Anty Cheat i poświęcałem sporo czasu na robienie kont w sb, oglądanie demek z innymi AC oraz latanie po serwerach jeśli gracze nie przestrzegają regulaminu danego serwera. Bo nikt inny nie chce iść na owe stanowisko.

Czy miałeś styczność z sourcebans?: Tak

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Zawsze, nawet kiedy jestem pewny że podejrzana osoba używa wspomagaczy, oglądam kilka rund więcej aby mieć 100% pewność. Więc jeśli musiałbym ocenić swoją umiejętność oceniania cheaterów w skali od 1 do 10 dałbym 9/10.

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Grałem 5 lat temu na cheatach na cs:go no-steam ponieważ nie miałem środków aby kupić pełną wersje gry. Grałem na wh i aimlocku.

Kontakt: Steam, Discord (SkilleN#7497), TeamSpeak 3 oraz Forum

Logo.png

Edytowane przez RIP15
  • Super 1
  • Haha 3

Na nie:

- co tydzień wklejasz te same wypociny, wiem, że przez przez te parę dni raczej dużo się nie zmieni ale troche kreatywności synu

- miałeś AC, i odpier*alałeś taką maniane, że dla ludzi odechciało się być adminem czyt. @ Saint

+ wiek

Daj sobie spokój bo widać, że Cię nikt nie chce na tej randze.

• Super 2
  • Lubię to! 1

• VIP

Jestem na tak;

+mówi po francuzku

+wiek

+doświadczenie 

+miał już antycheaty i dobrze było

@  MalwinekONLY MIRAGE #2 zamknij dziub i pal frana ok? 

Edytowane przez afera
  • Przykro mi 1
By  Krang,

Reportujesz kogoś, aby podał 3 sensowne powody, sam ich nie podając.

Co to ma do rzeczy, że mówi w innym języku? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.