Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie od bana] [?KingO?]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: ?KingO?

✘ Twój Steam ID*: ID STEAM_1:1:459278580

✘ Admin banujący: KrzysiuplYT

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: ok. 18:20

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: Nie wiem

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: ONLY MIRAGE #1

✘ Powód bana/mute/gaga: Obraza Administratora

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: 

✘ Opis sytuacji*: grając powiedziałem że admini powinni być nieco starsi i dojrzalsi po czym opiekun KrzysiuplYT zaczął sie pytać czy mam problem i wgl powiedziałem żeby sie nie wtrącał bo to nie jego sprawa tylko moja opinia lecz ten dalej miał jakiś problem to powiedziałem żeby sie uspokoił bo by zgasł na liścia a ten mi dał bana bez ostrzeżenia. Także nic obraźliwego mu nie powiedziałem.

Powiedzmy to szczerze, że prawda, mówiłeś żeby admini byli starsi, to ja ci powiedziałem czy masz jakiś problem z tym że admini nie są starsi. Ja ci powiedzialem że to nie chodzi o wiek, lecz doświadczenie. Ty się z tym nie zgadzałeś i zapytałem czy masz jakiś problem z tym że nie jestem tego wieku, jaki przypuszczałeś. Tutaj daje link do demka: http://738618.node86.pukawka.pl/dem-de_mirage-1594916603-1594919021.zip 

Od minuty 02:45 zaczyna się rozmowa od której zaczyna @ KingO . Mówi, że nie podobają mu się admini, ktoży nie ukonczyli 18 roku życia lub więcej. 

W minucie ok. 02:51 mowie, że nie chodzi o mutacje, ale chodzi o doświadczenie (niektórzy mogą się nie zgadzać i to dobrze rozumiem).

W minucie 03:03 pytam sie @ KingO  czy ma jakiś z tym problem, że administracja nie ma 18+ lat a następnie mowi mi, że niby mu groże.

W minucie 03:10 powiedziałem, że mu nie groże, tylko sie pytam czy ma jakiś problem z tym, że nie mam 18+ roku życia. Więc powiedział, że tak, ma problem. Następnie przeklina mi mówiąc: ,,A chuj ci do tego? Nie jesteś adminem czy Head adminem, więc cicho.''. Na to mu odpowiedziałem, że no dobra.

W minucie 03:28 mówie mu, czy ma coś jeszcze do powiedzenia. Następnie mi mówi, żebym nie kozaczył ,,cwaniaczku'' i mówi mi żebym zamknąl łeb co mnie troche obraziło ale okej.  

Dałem mu najpierw muta na 1440 minuty za chamskie odzywanie do admina/opiekuna na 24h a potem bana za chamskie przezywanie na chacie na 1440 minuty.

Dalej jeszcze coś było, ale to pózniej. Chciałbym, żeby Anti-Cheat to rozwiązał. Jak coś to mogę zedytować post i dopisać, żeby było sensowniej. Pozdrawiam 

Aha jeszcze chce dodać, że nie ma nigdzie w regulaminie OM #1, że jak kogoś obrażasz to najpierw upomnienie. Od razu jest ban lub mute. https://forum.kill4u.pl/topic/19-regulamin-only-mirage-1/

IV. Taryfikator banowania

§4.3 Obrażanie graczy/admina - Ban lub mute - 30 min-7 dni (W zależności od wyzwisk) 

Edytowane przez krzysiuplYT

spacer.png

• Urlop

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

• Nasz człowiek! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.