Skocz do zawartości

Cześć Wam!

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

✯ Imię: Gall :D

✯ Skąd jesteś? Obecnie przebywam za granicą (Niemcy) a pochodzę ze Śląska

✯ Ile masz lat:  27

Jak do nas trafiłeś: Szukałem serwera FFA z dobrą ilością graczy  na GameTrackerze i natrafiłem na serwer GladiuS FFA ;). Wszedłem, chwile pograłem, atmosfera wydała się przyjazna (a trudno czasem o taką) , "załapałem" kontakt z innymi, nikt się nie spina i można się czasem pośmiać, no i tak przyjemnie już sobie grywam z Wami od jakiegoś czasu ;)

✯ Do jakiej szkoły chodzisz: Szkołę ukończyłem już dawno temu :P

✯ Co lubisz robić na co dzień:  Na co dzień pracuję, lubię robić wiele rzeczy (sport, muzyka) ale niestety nie na wszystko znajdzie się czas przy dużej ilości obowiązków ;)

Jakie posiadasz zainteresowania/hobby: Ooo tutaj to można by było dużo się rozpisać ale nie chcę zanudzać  :D. Interesuję się:
Sportem: (wieloma jego dziedzinami) trenowałem sporty walki ( MMA, Krav maga) obecnie Taekwondo. Jeździłem kiedyś amatorsko(samouk) na rowerze Dirt/Dual i w tym roku rozważam ponowny zakup jakiegoś fajnego rowerka ;). Lubię grać w piłkę nożną, koszykówkę i ping ponga :D

MUZYKĄ: Lubię słuchać muzyki (różnej) i sam też tworzę jakieś podkłady/kawałki. Nie jestem nastawiony na jeden jej rodzaj, muzykę trzeba "poczuć" wtedy niezależnie od rodzaju może dawać wiele frajdy ze słuchania :)

MILITARIAMI:   Chodzę na strzelnicę, lubię wszelkiego rodzaju gadżety i wyposażenia survivalowe,noże , bronie i ogólnie jakieś nowości i ciekawostki ze świata militariów itp.

MOTORYZACJĄ: Nie ;P, nie jestem mechanikiem i zbyt dużo z tej dziedziny nie potrafię ale uwielbiam jeździć motocyklem ;)

GRAMI : lubię FPS'y , dobre gry akcji, post-apokaliptyczne i te ze świetną fabułą

Edytowane przez anonimmm

• Zarząd

Dzień dobry!

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

• Administrator Sieci

Witaj :D

Screenshot_1.png

• Weteran

siemano

sygn deny.png

• Zarząd

Cześć

tPNn18z.png

Siema

giphy.gif

Siemanko 

• Moderator

Siema

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.