Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o Junior Moderatora] [★ мαяcєℓσ:ℓαѕнєя]

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- 125 sensownych postów,
- min. 3-miesięczny staż na forum
- wiek min.16 lat,
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym,    
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie,
- dobra opinia wśród użytkowników, ?
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym',

Wzór:

Imię:  Marcel
 Doświadczenie: Brak, ale szybko się uczę :)
 Znajomość regulaminu (0-10): 7/8   :)
 Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: Jestem od 8 do 24 (zerkam co chwile na forum).
 Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: NIE
 Dlaczego Ty miałbyś być Junior Moderatorem?:  Chciałbym spróbować być Junior Moderatorem, pomóc sieci, na której dosyć długo gram.
 Coś o sobie (min. 100 słów): Cześć mam na imię Marcel, mam 16 lat. Mieszkam w dosyć małym mieście w województwie Wielkopolskim. Nie lubię wychodzić na dwór :D. Jestem osobą cierpliwą i pomocną. Staram się być kulturalny :). Umiem dostosować się do zasad i regulaminu. Chodzę do pierwszej klasy liceum  (od września do drugiej). Chciałbym zostać informatykiem. Moją pasją jest granie na komputerze, montowanie filmów. Gram w CS:GO, GTA V, GTA V RP, ROE i dużo innych gier :D.
Jak większość lubię wydawać hajs na skiny w cs'ie które mi nic nie dają XD. Gdy się nudzę robię jakieś grafiki w Photo Shopie, Gimpie dla znajomych lub dla siebie :). To chyba wszystko jeżeli chodzi o mnie. :D

Dziękuję za przeczytanie mojego podania dziura

Logo.png

Edytowane przez marcelo
  • Haha 3
By  Krang,

Zapraszam na TS'a.

giphy.gif

Jestem na NIE

-Doświadczenie.

-Nie posiadasz 16 lat co nie jest ciężkie do  zweryfikowania między innymi po towim zachowaniu oraz postępowaniu.

-Znajomość Regulaminu.

• Zarząd

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.