Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [Twój Nick]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry:

✞NɆQ✞

✘ Twój Steam ID*: 

✘ Admin banujący: SHNYCEL

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:[20.10.2020, 20:53]

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: ok 20

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: Only mirage serwer partnerski wlasciciel N3lly

✘ Powód bana/mute/gaga:  obraza administratora

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana:  chyba nie potzreba szanowny pan SHNYCEL pamieta to na 100%

✘ Opis sytuacji*: Bylem zmęczony rushowałem pałace i administrator mnie zabil ja sie wkurwilem i go zwyzywalem przepraszam SHNYCEL oraz obiecuje poprawa chce dostac ub dlatego tez ze nudzi mi sie na e lekcjach jeszcze raz przepraszam

• Junior Admin
Junior Admin

@ SHNYCELONLY MIRAGE #3 - podaj werdykt/wypowiedz się 

"nie chce mi się pisać odwołania na jakąś chujową serwerownie"

"mam wyjebane na ten regulamin jak i serwer"

"chuj ci w dupe"

"daj perma"

Takie teksty leciały do mnie na priv po tym jak zbanowałem cię zaledwie na jeden dzień gdyby obelgi były kierowane tylko i wyłącznie w moją stronę byłbym za odbanowaniem cię ale że przy okazji zwyzywałeś też cały serwer to postanowiłem że zostawię wydanie werdyktu n3llyemu (on dobrze wie co robić z takimi gagatkami :diabel: )  jeśli wybaczy ci obrazę serwera to o wyzwiska w moją stronę też nie masz się co martwić 

• Junior Admin
Junior Admin

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.