Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONY]KONKURS TOP3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

spacer.pngspacer.pngspacer.png

KONKURS TOP 3

Najlepsze trzy osoby, które spełnią wymagania i wybiją największą liczbę punktów dostaną możliwość wyboru jednej z gierek pokazanych na górze. Nagrody jakie są takie są myślę, że paru osobą przypadną do gustu mi osobiście przypadły. Jako, że sam opłacam serwer zachęcam do kupowania VIPów na serwerze moim czy też inncyh serwerów sieci. Każda pomoc rozwija nas i dzięki tej pomocy możemy tworzyć dla was jeszcze lepsze konkursy.

Gierki do wygrania to kody steam tytułów takich jak:

Ancestors Legacy

Days of War: Definitive Edition

Enemy Front

Wymagania, aby wziąć udział w konkursie:

✓ - zarejestrować konto na forum do końca miesiąca (30.11.2020),

✓ - dołączyć do grupy steam sieci https://steamcommunity.com/groups/kill4upl,

✓ - gracze z ranga VIP biorą udział od razu,

✓ - brak aktywnego VAC'a, czystą kartotekę na serwerze (jeśli ktoś cię zbanuje, później dostaniesz szanse gry to nie liczysz się w konkursie),

✓ - nagrody otrzymują tylko POLSCY gracze serwera,

✓ - starać się mieć otwarty profil i ekwipunek,

✓ - przekażcie dalej wiadomość o konkursie ;)

✓ -  https://gosetti.pl/serwery/91.224.117.101:27015 oddawajcie dzienny limit PLS ;)

Zasady konkursu:

✓ - termin do 01.12.2020 do 20:00 (o 20 serwer zostanie wyłączony na 15min, aby przekazać wam informacje o zwycięzcy)

✓ - do wygrania mamy trzy gry pierwszą gre wybiera TOP1, później TOP2 ostatnia gra przypada dla TOP3,

✓ - jury konkursu jestem ja, zant oraz waks, całość przebiegu konkursu będzie przez nas monitorowana,

✓ - administracja nie odpowiada za stratę pkt przez lagi, atak cheaterów,

✓ - VIP do końca trwania tego konkursu nie ma dodatkowych pkt (chcemy wyrównanej walki)

✓ - administracja serwera 5on5 nie bierze udziału w konkursie,

✓ - jeśli zasady czegoś nie obejmują określa je moje słowo (macie pytania piszcie PW steam/forum)

TAKZE DO ROBOTY I ZYCZĘ SAMYCH HEDÓW!

Edytowane przez de2pp
  • Nasz człowiek! 1
  • Lubię to! 2

Administrator e-commerce - Właściciel serwera - Rodzic - Gracz

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Aktualizacja terminu konkursu, z powodu wyjazdu służbowego musiałem przesunąć na 01.12.2020 !

Edytowane przez de2pp
  • Lubię to! 1

• 2 tygodnie później...
Napisano
Autor tematu
(edytowane)

bfurKtr.png

Oto koniec konkursu gratuluję wygranej! Proszę zgłosić się po nagrody najpóźniej do jutra ;)!

Nie ma osoby w TOP20, która spełnia wymagania wszystkich wymogów konkursu dlatego nagrody dla nikogo nie będzie życzę powodzenia w innych konkursach.

Edytowane przez de2pp

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.