Skocz do zawartości

Odbanowany [Odwołanie] [Bob3k]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: Bob3k

✘ Twój Steam ID*: STEAM_1:0:573123432

✘ Admin banujący: Son Goku

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*: 11-26-20 08:04

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: nie mam pojęcia 

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: KILL4U [PL/EU] Only Mirage !vip !ws !knife @puka...

✘ Powód bana/mute/gaga: pytaj mnie a ja ciebie bo jeśli admin nie jest w stanie podać powodu to nie wiem co tu jeszcze robi 

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: czemu to ja mam szukać demka ? 4. Obowiązkiem admina jest wstawienie  demka do postu, oraz rozpisanie podejrzanych akcji za które gracz został zbanowany.

✘ Opis sytuacji*: gram od ponad tygodnia na Arence 1v1 polecam ten serwer znajomym, miła atmosfera itp. ale nie o to sie rozchodzi więc chciałem sobie pograć lecz o tak młodej godzinie arenka była pusta więc pomyślałem, że zagram sobie ffa dograłem jedną mapę i było git. W 2 grze gdy zabiłem szanownego Admina z noscope on postanowił się spłakać i z automatu jebnąć perma więc pozdro mnie to tam nie rusza bardzo ale szkoda mi mojego własnego wkładu na Arenkach (godziny,kredyty,znajomi,topka itp.) 

Moim zdaniem on jest czysty 

- grałem z nim na serwerze

- sprawdzałem go nic nie ma

@  SonGokuONLY MIRAGE #3 obejrzyj demko jeszcze raz i rozpisz.

Edytowane przez kr1ster
  • Super 1
By  Krang,

Ten post nie wnosi żadnej wartości do postu. 

Napisano
Autor tematu
(edytowane)
5 godzin temu, kr1ster napisał:

Moim zdaniem on jest czysty 

- grałem z nim na serwerze

- sprawdzałem go nic nie ma

@  SonGokuONLY MIRAGE #3 obejrzyj demko jeszcze raz i rozpisz.

nie obejrzyj jeszcze raz tylko wgl je obejrzyj bo według mnie gdy admin nie raczy wejść  na spect nawet na kilka rund tylko daje bana(rozumiem kiedy ktoś lata na spinBocie czy coś podobnego) na zasadzie zabił mnie robi 15/3 jest odjebany. no kurw* co to ma być ? śmiech na sali według mnie. I przez takie coś nie mogę nawet popykać na Arence 

@  SonGokuONLY MIRAGE #3 rozumiem jesteś świeżym adminem itp. ale to są podstawy ;)

nie no @  SonGokuONLY MIRAGE #3 Rejstracja(6pażdziernika)ostatnia wizyta (8pażdziernika) czas online (4sec) i co teraz ? na święta dopiero będzie ? na kolejne kilka sec...

Edytowane przez Bob3k

Znaczy powiem tak powód był podany i nie będę się rozpisywał na ten temat polecam ci jeszcze raz przejechać i sprawdzić.Po drugie może był i to mój błąd ale trochę za bardzo było to podejrzane jeszcze dostawałem zgłoszenia na ciebie. Nowy też nie jestem. Można ci dać unbana ale będę dalej obserwował twoją grę. @ Bob3k dostaniesz 2 szansę.

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

@  SonGokuONLY MIRAGE #3rozumiem nowe konto dosyć często mówi za siebie. obserwuj grę nie mam z tym problemu ale następnym razem więcej profesjonalizmu <3

dobrze proszę państwa bez nerwów <3

@  ItachiV13  co z moim banem bo chciałbym zagrać na arence, wy tam możecie dalej się spinać o demko itp. 

@  ItachiV13  jak sprawa wygląda ? Już czas dobiegł końca, nie sądzisz ?

Edytowane przez Bob3k

@  ItachiV13 demka ci nie mogę podać ze względu na to że mam problemy z pobraniem próbowałem już wszystkiego od 3 tygodni nawet z mm nie mogę pobrać nie wiem o co chodzi czasem ładuje 50% a czasem tylko 10 i pisze mi error. Więc nie mam jak ci się rozpisać na ten temat.

• Haha 1
By  SOKU,

Następnym razem edytuj swój poprzedni post zamiast dodawać kolejny.

Weteran

brZknqc.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona pozytywnie!

Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.