Skocz do zawartości

[Błąd ARENY 1vs1] Błąd z rankingiem.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Logo.png

✘ Nick: pszczółka edu
✘ Czego dotyczy propozycja (Opis jak ma to wyglądać):  Dzień dobry, nie ma niestety działu "Błędy", a takowy znalazłam, mianowicie, gdy każdy gracz dołącza na serwer, na czacie pojawia się informacja, iż jest on 50 w rankingu, to samo jest gdy wejdziemy sobie w !lvl, następnie klikniemy ranking i tam także możemy zaobserwować, że zajmujemy miejsce pięćdziesiąte, co uniemożliwia nam zaobserwowanie postępów w naszej grze. 
✘ Materiały (jeżeli masz): -

Edytowane przez SOKU♿
  • Super 2
  • Haha 1

Jeżeli jesteś powyżej 49 miejsca w rankingu to pokazuje, że jesteś 50, a poniżej pokazuje normalnie. Postępy w grze możesz patrzeć po punktach. Moje zdanie ofc 

• Przykro mi 1

18 godzin temu, Dorek napisał:

Jeżeli jesteś powyżej 49 miejsca w rankingu to pokazuje, że jesteś 50, a poniżej pokazuje normalnie. Postępy w grze możesz patrzeć po punktach. Moje zdanie ofc 

Czyli dla Ciebie to normalne, że ranking pokazuje się tylko do 50 miejsca? ¯\_(ツ)_/¯ 

Nie mówię, że jest to normalne, ale napisałem jak to wygląda moim zdaniem :D 

• Lubię to! 1
By BartexPL,

Następnym razem edytuj swoją pierwszą wypowiedź a nie dodawaj kolejnej!

Edited

• Junior Admin
Junior Admin

Naprawione.

• Nasz człowiek! 1
  • Lubię to! 1
  • +1 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.