Skocz do zawartości

Pozytywnie [Skarga] [NoName_]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: NoName / Без имени

✘ Nick podejrzanej osoby: @  NoName_SURF+RPG

✘ Steam id(podejrzanej osoby): STEAM_0:1:213012863

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:  Od 1 do 3 rundy 

✘ Serwer, na którym gra podejrzany: SURF + RPG

✘  Opis sytuacji: Ogólnie piszę tą skargę ponieważ już któryś raz dostaje skargi na tego admina i po obejrzeniu demek i innych dowodów które wskazują na to że ta osoba nie nadaje się na admina, a więc tak dostałem zawiadomienie od gracza @  WALESALTO i @ Lucyfer69 że admin @  NoName_SURF+RPG już nie raz na surfie urządza sobie takie zabawy jak "Simon Says" itd oprócz tego dana osoba nadużywa komend admina gdzie także można zobaczyć na demku daje oznaczenia dla graczy, oprócz tego  @  WALESALTO mówi że nie raz już dostał od niego "Slay" za nic a także "Voty" na zbanowanie go, niestety tego już na demku nie ma ale wydaje mi się że dane dowody są wystarczające aby zdegradować tego admina. Podobno ów admin nie był aktywny przez rok czasu po czym wrócił i zapłacił składkę.

✘ Link do demka/ssy z gry:

http://w81.gotv.pro/srv57769/auto-20210207-1746-surf_greatriver_remix_csgo_r2.dem.zip

Jak można niżej zobaczyć gracz dostał bana na 1min z powodem "ES" od danego admina który jako jedyny nie miał stworzonego konta SB z jakiś przyczyn.

noname.png123.thumb.PNG.01cdd9c1ac9ca1be8c5b5c5b7a749819.PNG123.thumb.PNG.01cdd9c1ac9ca1be8c5b5c5b7a749819.PNG

A więc tak @  NoName_SURF+RPG

Po 1. (Nie kłam bo w powodzie jest napisane "ES" więc nie dałeś mu za to że cię kicknął tylko z innych pobudek, a nawet jeżeli tak było to jesteś zobowiązany wpisać normalny powód bana a także zastosować się do taryfikatora czego nie zrobiłeś)

Po 2. Jeżeli tak było to napisz skargę i przedstaw dowody a jeżeli nie to nic to nie wnosi do skargi i nic to nas to nie interesuje to jest skarga na ciebie a nie na niego.

Po 3. Już nie raz  @ Krangi @ SOKU mówili o tym jeżeli chcesz sobie urządzać tego typu gry idź na JB albo załóż swój własny i tam rób takie rzeczy u nas one są nie dopuszczalne i nie ważne czy pół serwera chce czy nawet cały.

Po 4. Jak nie byłeś pewny to trzeba było użyć mózgownicy i nie robić takich rzeczy. Jak zabijesz człowieka to też powiesz policjantowi że nie wiedziałeś że tak nie można? xD

Po 5. Co z tego że jesteś aktywny skoro bawisz się komendami, nie stosujesz się do regulaminu i jeszcze sam go łamiesz?

Nie ma czego wyjaśniać zwaliłeś po całej linii dobrze o tym wiesz i teraz próbujesz się wybielić. To nie raz kiedy słyszę skargi na ten temat i to nie tylko od @  WALESALTOi @ Lucyfer69ale innych graczy SURF+RPG także.

• Super 1
By  SOKU,

1. Nie ma miejsca na taki "event", jest to SURF a nie JB. Nie ważne czy vot miałby 60% czy 100% takie coś nie powinno mieć miejsca.
2. Bawisz się permisjami, banujesz innego admina co jest absolutnie nie do przyjęcia
3. Nie reagujesz na łamanie regulaminu przez innych graczy.

@ NoName_SURF+RPG jeśli masz sensowne dowody na to że @ Lucyfer69 łamie regulamin to zachęcam do napisania skargi.

wJMzQv9.png

• VIP

chciałbym tylko dopowiedzieć że @  NoName_SURF+RPG  wielokrotnie łamał regulamin na przykład robiąc tak zwanego Sajmona różnorakie głosowanie np ban dla @  WALESALTO lub kick,itp dodam jeszcze że slay bez potrzeby to u niego chyba codzienność  moim zdaniem on nie nadaje się na Admina mimo tego że łamie  regulamin ma do mnie czelność  powiedzieć żebym przeczytał regulamin

• Super 1
By  Krang,

Nic to do skargi nie wnosi, napisałeś to samo, co Itachi. Następny taki bezsensowny post będzie nagrodzony warnem.

1. dostał bana za to ze mnie kicknął 1 - 2 razy
2. sam naduzyl permisji na jednej z map slapując sie za 0 hp jednocześnie wlatując na site'a
3. sajmon był vote'em poniewaz ponad pol serwa chciala owego sajmona a sie pytalem 3 razy po czym dalem vote'a, taki "event" ze tak powiem nie jest szkodliwy gdy go sie robi raz na jakis czas
4. chciałem sie zapytac na team speaku czy moge zrobic sajmona nikt nie zareagowal na prozby o przerzucenie
5. nie "przywalajcie" sie do mojej przerwy 1 roczanej bo jestem najaktywniejszym adminem ktory gra codziennie albo co 2 dni wtedy gdy lucyfer gra co miesiac albo tydzien z wlaszcza ze mnie nie bylo bo skladki nie zaplacilem a nie miałem na nią pieniędzy
6. chciałem wyjasnic to na ts'ie ale lucyfer po daniu mute'a na 120 min. kabylowi wyszedł

Chiciałbym z wami to wyjasnic naprawde i bez nerwow ale zapewne nie bedzie sie dalo bo ty itachi trzymasz sie 1 zdania od roku. Wiec jeslij mozna to bym wszedl na ts'a i to wyjasnil. A co do tego regulaminu lucyfer powiedzialem ci zbys mi o regulaminie nie mowil bo nie przestrzegasz kultury.
§2.12 Zabronione jest używanie słów potocznie zwanych jako przekleństwa (tj. Kurw*, Chu* itd.).  Ty tego podpunktu regulaminu nie przestrzegasz.
z właszcza ze jeden z adminow powiedzial ze lamiesz wszystkie regulaminy xD

Itachi jeslij dla ciebie jest to naduzycie choc nie slayuje kazdego ani tym podobne czesciej zwracam uwaki ale no tak przeciez  ja zawsze lamie regulamin i daje bany bez powodu choc mam do tego powod. a jeslij mam sie stosowac do taryfikatora (stosuje sie) bo nie daje bez powodu niczego. a jeslij chcesz dowod co do tego slapowania sie za 0hp co robil @  WALESALTOto zaraz dam screena jak siebie samego slapowal za 0 hp 

a jeslij chcecie bym dostal degrada prosze bardzo dajcie mi degrada a potem radzcie sobie z cheaterami ktozy beda wbijac gdy lucyfera nie bedzie ani nikogo z administracji i taka jest prawda bo jedynego admina ktorego gracze widzą codzienie/co 2 dni to ja. jeslij dla ciebie to jest bez sensu ze pisze o tej aktywnosci dajcie mi degrada
bo do mnie tez przychodzą skargi na pv/serwie gdy jestem i wtedy reaguje gdy tez mam dowody ale ok. bo jak juz wspomnialem bez powodu nie daje bana/mute'a/kicka/gaga itp...

Edytowane przez Ksajoo
  • Haha 1
  • Woow 3

• Zarząd

9.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 1

tPNn18z.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.