Skocz do zawartości

Pozytywnie [Skarga] [andez]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: MasterOfPyro

✘ Nick podejrzanej osoby: @andez

✘ Steam id(podejrzanej osoby): STEAM_1:1:561931773

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: cała mapa

✘ Serwer, na którym gra podejrzany: AWP + NS

✘  Opis sytuacji: Ogólnie postanowiłem sobie pograć na serwerze AWP + NS aby ponabijać godzinki i wszystko było spoczko do momentu aż nie zapytałem się gracza Andez o rangę którą ma bo mnie po prostu zaciekawiła co to za ranga a on do mnie wyskoczył że mam jakiś problem. Gdy mu próbowałem wytłumaczyć ładnie że tylko chcę się dowiedzieć co to za ranga to on zaczął mi mówić kim to jest na tej sieci a ja jestem "jeb**m" randomem i mam wy***dalać z serwera, tam poszło na mnie nieco więcęj wulgarnych słów ale to wszystko słyszalne doskonale jest w demku. Mnie nie interesuje kim ktoś jest i ile lat jest na sieć ale takie zachowanie tej osoby jest karygodne tym bardziej, że widzę, że miał admina na tym serwerze , z którego został zdegradowany. Mojej osoby nie pozwolę w żaden sposób obrażać a po drugie taki ktoś psuje Wam bardzo atmosferę na serwerze bo o rangę mógł zapytać ktokolwiek i tak samo zostałby potraktowany. 

✘ Link do demka/ssy z gry: http://w35.gotv.pro/srv57103/auto-20210216-1929-awp_lego_altitude_v1.dem.zip   (dokładnie około 13 minuty demka)

pozdrawiam 

- MasterOfPyro

Edytowane przez MasterOfPyro
  • Nasz człowiek! 1

• Administrator Sieci

Więc tak, gracz @andez zaczął mówić "jaki masz problem" do ciebie. Potem gdy kekw wyszedł zaczął cie obrażać nie wiadomo za co. Gracz @andez dostaje ode mnie perm muta za ciągłe wyzywanie,prowokacje i nadużywanie mikrofonu. Skarga przyjęta.

• Nasz człowiek! 1
  • Super 2
  • Wrr 1

Screenshot_1.png

• Administrator Sieci

9.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Screenshot_1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.