Skocz do zawartości

Odrzucone [Podanie o Opiekuna Awp+ns] [♿Dave♿]

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

Minimum 15 lat - Jest.
 Minimum 50 godzin spędzonych na serwerze - nawet x8.
 Minimalnie 40 sensownych postów na forum - Są.
 Minimum 14 dni na forum (od daty rejestracji) - Jestem ponad rok :D.
 Brak ostrzeżeń na koncie - Nie ma.
 Niekaralność na serwerze - Nie byłem karany.
 Podstawowa znajomość języka angielskiego - Umiem po inglisz.
 Duża aktywność na serwerze - Jest.
 Posiadanie admina na serwerze, na który składasz podanie przynajmniej przez 2 tygodnie - Admina posiadam rok.

Wzór:

Imię: Dawid.
 Nick: Dave.
 Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/Dave/91.224.117.35:27105/
 SteamID: STEAM_1:1:207600865
 Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: [9/10]
 Dlaczego Ty miałbyś zostać opiekunem tego serwera?: Nadaje się na opiekuna, ponieważ moje doświadczenie na tym serwerze jest ogromne. Mam już rok admina, więc chciałbym pomagać świeżo upieczonym administratorom w zaznajomieniu się z ową rolą. Na serwerze poznałem dużo osób i mam dobry kontakt z większością community. Oczywiście wszyscy gracze, którzy łamią regulamin są przeze mnie surowo karani. Nieskromnie dodam, że moja reputacja u większości graczy serwera jest pozytywna. Moje poprzednie podanie zostało odrzucone z niewiadomych mi przyczyn, ponieważ spełniałem wszystkie wymagania i nawet opiekunka napisała, że przyda jej się pomoc, ale zostawiam już przeszłość i podejmuję kolejną próbę, z myślą, że teraz się uda ;).
 Coś o sobie (min.40 słów): Witam! Mam na imię Dawid(nick Dave), posiadam 15 lat. Pochodzę z Dolnego Śląska z małej miejscowości. Jestem, pomocny, mam dystans do siebie i poczucie humoru. Nie wdaje się w niepotrzebne konflikty, lecz lubię rozwiązywać nienieścisłości. W wolnych chwilach oczywiście gram na komputerze. Najwięcej godzin spędziłem w Fortnite, CS:GO i w wielu odsłonach gry FIFA(niestety). Oprócz tego lubię pojeździć w nfs'ach, odgrywać krzywe akcje w FiveM'ie, pobawić się obróbką zdjęć w Photoshopie i montować filmy w Premiere Pro. W przyszłości chciałbym zostać streamerem, montażystą/grafikiem albo informatykiem. Uwielbiam sport. Dziedziny, którymi najbardziej się interesuje to piłka nożna i skoki narciarskie. W lato śmigam dużo na rowerze z @  Remek :D  i łapie pokemony w Pokemon GO. Na awp+ns jestem bardzo aktywny(moje ponad 400h mówi samo za siebie). Mam nadzieje, że czytając moje podanie umiliłem komuś dzień i dowiedzieliście się czegoś ciekawego o mnie. Pozdrawiam.

• Super 1
  • Haha 2
By  Krang,

Doceniamy Twój wkład w serwer, ale jeden opiekun zdecydowanie wystarczy.

spacer.png

+podanie

+wiek

+sm

+gt

Jestem na Tak :) 

• Super 1

Jestem zdecydowanie na TAK

+ podanie

+ sm

+ gt

+ wiek

+ doświadczenie

• Super 1

Jestem na TAK.

+Podanie

+GT

+SM

+Konto pod podanie

+Wiek

• Super 1

giphy.gif

• Junior Moderator

Jestem na tak 

+wiek

+gt

+podanie 

Powodzenia :P

• Super 1

received_351238735965307.gif

Jestem na TAK

+Wiek

+GT

+SM

+Podanie

Powodzenia ;)  

• Super 1

ysL02ak.gif

• Zarząd

11.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!
Pozdrawiamy Administracja Kill4u

• Nasz człowiek! 2
  • Haha 1
  • Wrr 2

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.