Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o admina AWP] [Dawidator2]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Imię: Dawid
✘ Wiek: 16

Nick: Dawidator2
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/Dawidator2/54.37.239.252:27515/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie): 
STEAM_1:0:200789224
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 9-10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: 
 Chciałbym   zostać   adminem  na   serwerze   z   kilku    powodów  :     Lubię    na  tym serwerze  grać    i   chciałbym   pomóc  w    upilnowaniu   serwera   w   dobrym   stanie   
 Składka [TAK/NIE] (wysokość składki): TAK (20zł miesięcznie )
 Coś o sobie (min.25 słów): 
Cześć   jestem    Dawid   Mieszkam   w    województwie   Podlaskim   ,    mam     16   lat,   Uczęszczam do   1    klasy   szkoły   branżowej    ,    Lubię grać Awp , jestem człowiek miłym i wyrozumiałym . Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania :)

Edytowane przez Dawidator2
  • Lubię to! 1
By  Lucyfer69,

Zapraszam na ts w celu przepytania z komend 

4wZYwFj.png

• Junior Moderator

Jestem  na tak:

+gt

+wiek

+sm

+bardzo pozytywna osoba 

Powodzonka :D

White.gif.4e7329a3ab15cfdfff58ea7902d52058.gif

Edytowane przez White
  • +1 1

received_351238735965307.gif

Nie wiem dla czego osoba wyżej jest na tak, skoro podanie jest zrobione ctrl+c ctrl+v z poprzedniego podania (Pod odpowiedzią jest link do strony z poprzednim podaniem). Nie spełniasz większości wymagań. :| 

-forum, masz 2 posty ( z czego te 2 posty to podania)

-wymogi są po to by je przestrzegać

-podanie jest zrobione na odwal, piszesz że masz 16 lat, a moja siostra, która ma siedem lat napisała by to lepiej.

-nie odczekanie 2 tygodni

+gt

+wiek

+składka

+sm

Moim zdaniem nie zasługujesz na tą rangę

Jestem na NIE

Link do poprzedniego podania.                                                                      |

|

\/

Edytowane przez RIP15
  • Haha 1
  • Woow 1

ysL02ak.gif

• VIP

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Super 2
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.