Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Junior Moderator] Eves

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

- 200 sensownych postów, // Niestety nie posiadam.
- min. 3-miesięczny staż na forum // Jeszcze nie posiadam owego stażu, ale raczej nigdzie się nie wybieram.
- wiek min.16 lat, // Posiadam.
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, // Tutaj nie ma problemu.
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, // Nie posiadam aktywnych ostrzeżeń.
- dobra opinia wśród użytkowników, // Myślę, że nie którzy mają tak ową opinie.
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', // Owszem przeczytałem regulamin.
- 20 reklam sieci. // Niestety nie zrobione.
- minimalny czas online 7d // Niestety nie, ponieważ nie kiedy te godziny się nie zaliczają.

Wzór:

Imię: 
Mikołaj
Doświadczenie: 
Nie posiadam jakiegoś wielkiego doświadczenia, ale jakieś jest, na pewno dam sobie radę.
Znajomość regulaminu (0-10): 
9
Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na forum?: 
No na forum jestem cały czas nie wyłączam zbyt często, więc jeśli coś trzeba to jestem aktywny.
Otrzymałeś kiedyś bana/warna na forum?: 
Nigdy nie otrzymałem, żadnej kary na forum.
Dlaczego Ty miałbyś być Moderatorem?: 
Ponieważ chciałbym pomóc administracji, a najbardziej siwemu, ponieważ on mi kiedyś dużo pomógł jak i zaufał, chciałbym się odwdzięczyć i również chciałbym pomóc w rozwinięciu całej sieci kill4u, ponieważ jest opcja wyjścia na przód tylko trzeba do tego rąk jak i pracy. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc całej administracji.
Coś o sobie (min. 100 słów): 
Mam na imię Mikołaj, mieszkam w województwie Śląskim, w województwie tym mieszkam i się uczę. Jestem osobą cierpliwą, pomocną, godną zaufania. Chętnie pomagam osobom w potrzebie. Bardzo dobrze dogaduję się z nowo poznanymi ludźmi oraz staram się być dla nich jak najlepszy. Z życia codziennego jestem spokojnym siedemnastolatkiem uczęszczającym do szkoły zawodowej. Jestem szczery, wyrozumiały. Jestem skromną osobą, która nie szuka problemów, lecz stara się je rozwiązywać. Jeżeli ktoś mnie dobrze traktuje staram się go traktować w ten sam sposób, jeżeli ktoś mnie źle traktuje, staram się wymierzyć sprawiedliwość. Jestem przyjazny, kreatywny, odpowiedzialny i pracowity. Potrafię zachować się zgodnie z zasadami panującymi w kulturze języka. Ciężko mnie wkurzyć, przez co w większości jestem postrzegany jako dobry pomocnik/admin serwerów naszej serwerowni, lecz nie kiedy jestem w stanie wybuchnąć jak każdy, nie znam osoby która nie miała takiego problemu, że jak ktoś naprawdę potrafi zdenerwować to w końcu wybuchamy.  Jestem gotowy na nowe wyzwania stawiane przez nowo poznane osoby.  Interesuję się piłką nożną, motoryzacją i grami komputerowymi. 

• Super 1

Weteran

Zdecydowanie na tak, chłopak wie co robi. Jak najbardziej zasługuje na to stanowisko 

+ Wiek 

+ Aktywność 

+Podanie 

Oczywiście że na tak,

owy użytkownik jest bardzo pomocny, nie tylko na serwerze, ale także poza nim jest spokojny i opanowany, i wiem ze nie jestem żadnym adminem serwerów cs:go czy samego forum, natomiast mam nadzieje ze Eves  ma szanse na uzyskanie Junior Moderatora, i wydaje mi sie ze jako właściciele owego forum nie pożałujecie

Z  uszanowaniem Miki 

• Właściciel
Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja  Kill4u.pl

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.