Skocz do zawartości

Negatywnie [Propozycja #Forum] [Dave]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Nick: Dave
 Czego dotyczy propozycja (Opis jak ma to wyglądać): Dodanie emotki(reputacji)"-1".
 Materiały (jeżeli masz): -

Edytowane przez Dave
  • Haha 2
  • Przykro mi 1
  • +1 3

spacer.png

• Moderator

Bez sensu, bo na naszym forum nie ma ujemnej reputacji, dodanie opcji "-1" dodawałoby +1 reputacji XD Imo, trochę bezsensu :D 

• +1 1
By DENY,

zawsze da sie to zmienic

• Moderator

Jestem na NIE.

Uważam, że emotka "-1" służyłaby tylko do hejtowania treści, przekazywania negatywnych emocji, zbyt krytycznego oceniania innych.

-Jeżeli komuś rzeczywiście zależałoby na minusowej reakcji np.: pod czymś podaniem, napisałby po prostu w "Dodaj nową odpowiedź do tematu...", że "Jestem na NIE".  "-1" byłoby bardzo demotywujące i zniechęcające użytkowników do jakiejkolwiek działalności na forum.

Więcej na ten temat wypowiedział się Tom Whitnah (były pracownik Facebooka), dlaczego na ich serwisie nie wprowadzono "dislike'ów". Link do wywiadu z nim: https://www.quora.com/Why-is-there-no-Dislike-button-on-Facebook.

-wydaje mi się, że już wystarczająca liczba emotek, oferująca szeroki wachlarz wyrażania swoich emocji/opinii. Taki sam przekaz, jaki zapewniłaby "-1", można wyrazić po przez dostępne emotki "Przykro mi" lub "Wrrr".

RmURLZK.png

Jestem na NIE

Moim zdaniem wszystkie reakcje do tej pory są git

ysL02ak.gif

• Właściciel

yOjOYdY.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja propozycja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• +1 1

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.