Skocz do zawartości

Negatywnie [Skarga] [RIP15]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: Zedinek

✘ Nick podejrzanej osoby: @ RIP15

✘ Steam id(podejrzanej osoby): STEAM_0:1:544636000

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*:  ostatnia

✘ Serwer, na którym gra podejrzany: #om1

✘  Opis sytuacji: Zostałem zmutowany na 1h bez wyraźnego powodu. Rip przed daniem mi muta napisał cytuje ,, Ty się ciesz że w ogóle grasz na tym serwerze.''  napisałem przed tym do @ SOKU że miał farta bo nie trafiłem go z zeusa. Wszystkie dowody są na demku. 

✘ Link do demka/ssy z gry: http://738618.node86.pukawka.pl/dem-de_mirage-1615124196-1615126216.zip

unknown.png

• Super 1
  • Haha 3
  • Woow 1
  • +1 1
By  SOKU,

@ RIP15 24h na wypowiedź!

By X1T4CH1X,

Ban został nadany za "Prowokacje" co jak sam widzisz masz napisane w SB i jest on jak najbardziej słuszny jeżeli twoje słowa sprowokowały @ RIP15 miał prawo dać ci GAGA, poza tym to nie jest twój pierwszy raz kiedy próbujesz sprowokować administrację nie raz prowokowałeś mnie i innych adminów jesteś osobą toksyczną na serwerze i to nie jest twój pierwszy raz kiedy łamiesz regulamin.

Edited

Po pierwsze dostałeś gaga. Napisałeś, że Soku ma farta, i ja zrozumiałem, że ma farta, bo zrobił serie zabójstw i ja to odebrałem jako prowokacje w stronę Soka, więc odpowiedziałem @ zedinek "Ty się ciesz że w ogóle grasz na tym serwerze". I @ zedinek napisał "ty jesteś adminem co wogule nie powinien mieć dostępu do serwera"(pisze się w ogóle, a nie wogule @ zedinek https://pl.wikipedia.org/wiki/Ó) i dałem mu gaga. Przed chwilą poprosiłem @ zedinek czy możemy sobie to wyjaśnić. Zgodził się i wytłumaczył mi co miał na myśli pisząc "Soku miał farta". Chodziło mu o to, że on nie trafił Soka z zeusa i napisał, że ma farta, a ja to zrozumiałem, że Soku zrobił serie zabójstw i przez to ma farta. Ja zrozumiałem, to inaczej i wiem, że popełniłem błąd. I mam dowody że @ zedinek próbuje mnie się pozbyć z administracji OM#1.

Dowód:5Wte2Np.png

• Woow 1

ysL02ak.gif

Trochę się z tym nie zgodzę. Bo nie zgodziłem się z tobą bo dostałem Gaga za nic i co jeszcze ważne jestem dyslektykiem czyli z ortografii się mojej nie śmiej bo popełniam błędy i ten ss miał być żartobliwy jeśli zrozumiałeś że jest dosłowny to przepraszam. 

8vETvrx.png
Temat został zamknięty przez  Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z  Moderatorem zamykającym temat.
Twój post został rozpatrzony negatywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

• Nasz człowiek! 1
  • Przykro mi 1

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.