Skocz do zawartości

[Zbanowany] [Odwołanie] [szew]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick z gry: szew 

✘ Twój Steam ID*:  STEAM_1:1:443640298

✘ Admin banujący: bartex pl 

✘ Data i godzina otrzymania bana/muta/gaga*:

✘ Runda, w której doszło do zdarzenia*: 30 

✘ Serwer, na którym dostałeś bana: only mirage 

✘ Powód bana/mute/gaga: aktywny ban

✘ Link do demka na którym otrzymałeś bana: totalnie nie pamietam jak znalazlem demko do poprzedniego odwolania

✘ Opis sytuacji*: Od samego poczatku gry tutaj na serwerze dostawalem baniki, odwolania przyjmowane szybko i bez problemow. Konto to (na potrzebe historii nazwijmy A) zostalo przeze mnie sprzedane, wiec gralem na innym (na potrzebe historii B), ip niestety to samo, pierwszy ban na koncie B, odwolanie przyjete, ale z problemami. Drugi ban na koncie B, odwolanie odrzucone, po licznych prosbach z mojej strony o sprawdzenie demek przez kogos bardziej doswiadczonego, rowniez samych wlascicieli. Po kilku dniach osoby przeze mnie poproszone o sprawdzenie demka pozytywnie rozpatrzyly moje odwolanie. Odwolanie na koncie B przyjete, na forum napis +/- "nie jestes zbanowany na naszych serwerach". Po calej akcji z kontem B stwierdzilem, ze nie ma co sie bawic w ciagle pisanie odwolan, ZAMIENILEM moje wtedy aktualne konto B na konto, ktore sprzedalem wczesniej, czyli A. Kilka dni temu na koncie tym, A dostalem bana za cheaty, odwolanie napisane od razu, po kilku minutach ban zdjety, dziwnym trafem ban nadany przez wlasnie Bartexa.

No cos tutaj jest nie tak koledzy, gracz czysty, nietoksyczny, najczesciej grajacy na fullmucie i takie akcje:).

sOq03VE.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoja apelacja została rozpatrzona negatywnie!
Pozdrawiamy,

Administracja   Kill4u.pl 

• Super 1

wJMzQv9.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.