Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina TS3] [AdMe]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Adam
 Nick na TS3:AdMe
 Znajmość TeamSpeaka [1-10]:10
 Unique ID:YoEYAfw0jslpI8UGmuWZWMjLlnQ=
 Dlaczego Ty miałbyś dostać właśnie tą rangę?:Ponieważ subiektywnie patrząc na rozwój serwera, jestem w stanie pomóc fizycznie jak i mentalnie podczas jego rozruchu i chęci do współpracy
 Coś o sobie (min.40 słów):Jestem osobą tolerancyjną, posiadająca szeroki wachlarz znajomosci za sobą, byłem administratorem na jednej z większych sieci ts3 (ts.net.pl) jak i również wielu innych(Jeżeli trzeba jestem w stanie rozpisać wszystkie). Przydzielone zadania typu stworzenie rangi, spacerów, permisji prywatnych czy przydzielanie rang nie będzie dla mnie problemem. Jedyny problem jaki może stanowić to tworzenie botów(Nie przez VAC, czy kupnem) czy obsługa przez stronę, do której i tak nie będę miał dostępu więc jak na razie wszystko na + :P

Moje zabawy z ts3 rozpocząłem w 2008 r. 

Logo.png

Edytowane przez admeqs

• Właściciel
Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja  Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.