Skocz do zawartości

Przyjęte [Podanie o admina] [Yankess]

Rekomendowane odpowiedzi

Logo.png

Imię: Paweł
✘ Wiek: 18
 Nick: Yankess
 Link do GT z przegranymi godzinami(min 15h): https://www.gametracker.com/player/Yankess/51.83.241.17:27015/
 SteamID(Nie link do profilu na steamie):  STEAM_1:0:569785595
 Znajomość komend SourceMod'a [1-10]: 7/10
 Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Aplikuję tutaj o Admina, ponieważ byłem już adminem na tym serwerze przez ponad miesiąc. Mam bardzo dobry kontakt z osobami, które grają na tym serwerze.
 Coś o sobie (min.25 słów): Nazywam się Paweł. W marcu a dokładniej 04.03 skończyłem swoje 18 urodziny. Jestem osobą, która lubi oraz nawiązuje nowe kontakty z nowymi osobami. Moimi atutami są: kreatywność oraz szczerość. Moją pasją są motocykle a jak mnie pytają dlaczego akurat to, to odpowiedź jest prosta >.< "Lubie zapier*alać" Najszybszym moto jakim jechałem sam to było rok temu w wakacje na zamkniętym pasie startowym lotniska. Była to perełka w moim oku czyli Yamaha R1, prędkość którą osiągnąłem to było 276km/h. 

P.S Chciała więcej ale strach zajrzał mi w oczy :(

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Z poważaniem 

Yankess

Edytowane przez Yankess
Dodanie linka GT

12.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja   Kill4u.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.