Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina] [☆King ☆G4Skins.com]

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymon
Nick: ☆King ☆G4Skins.com
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/☆King ☆G4Skins.com/91.224.117.35:27105/
SteamID: STEAM_1:1:215469285
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]:  6/10
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Chciałbym zostać adminem serwera AWP NS, ponieważ jest to mój ulubiony server społeczności. No i chciałbym się spróbować jako administrator. Również często pomagam nowym graczom servera, którzy nie wiedzą co i jak.
Składka?: Tak
Coś o sobie (min.30 słów): A więc, mam na imię Szymon mam 15 lat, jestem spokojny, opanowany. Zainteresowania, głównie to gry komputerowe typu FPS.

• Admin CS:GO

Jestem na tak 

+gt

+/- SM

+skladka 

+wiek

Jestem na TAK.

Dawno, bardzo dawno temu dokładnie 15lat, 2miesiące i 25dni temu czyli 22.08.2004r. Przyszedł na Świat mały Bobas czyli <King>.

Lekarze nie dawali jemu szans na życie, gdyż ważył niecałe 1,5kilograma. Byli jednak oni w błędzie, gdyż jego rodzice nie poddawali się i uratowali go. Zaczynał on swoją przygodę z sportem w wieku 4 lat chciał wtedy zostać on piłkarzem reprezentacji Polski. Piłka nożna była jego ulubionym sportem przy którym mógł się uczyć nowych sztuczek godzinami. Niestety jego plany poszły na marne gdy w maju 2017r postanowił zakupić CS:GO. Tego dnia zrezygnował z Piłki Nożnej i zaczął trenować nieco inny sport pod tytułem e-sport. Zaczynał on swoją przygodę z CS:GO na serwerach społeczności, ponieważ chciał się nauczyć jak być dobrym graczem i zdobywać szczyt w e-sporcie. Zaczynał on swoją przygodę z serwerami AWP+NS już w roku 2017. Jego drugą pasją były mecze turniejowe w CS:GO zaczynał on od rangi Silver 1 natomiast dziś ma rangę Gold Nova IV, najwyższą  rangę posiadał Distinguished Master Guardian.

Dziękuję za Uwagę!

King jest z wielkim talentem sceny KILL4U z niesamowitym aimem, nadludzką inteligencją i przebiegłością, złożył podanie na admina. Moim zdaniem wlasnei taki powinien być admin No-toxic, spokojny i opanowany jaki właśnie jest King.    
       Po pierwsze King jest bardzo spokojną osobą, nie denerwuje się, jest miły, uprzejmy i pomocny. On stara się żeby być jak najlepszych graczem jak i dobrym kolegą, więc to też jest duży plus.    
       Ostatnim juz przykładem są niesamowite umiejętności, które posiada King. Wyłapie wszystkie przewinienia nie będąc w spectcie.    
       Reasumując stwierdzam, że King idealnie nadaje się na admina i mam nadzieje, że udało mi się to potwierdzić powyższymi argumentami.                                             Pozdrawiam M1wek

Jestem na Tak:
+Aktywny
+gt
+Pomocny
+/-Podanko
+/-SM

• Właściciel
Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja  Kill4u.pl

718812162_sygnaturamaasiwy.png.dd7d76f394df228725e59f2dfa48d1a7.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.