Skocz do zawartości

[Odwołanie od blocka] [tomek_]

Rekomendowane odpowiedzi

✘ Nick: tomek_

✘ Ilość otrzymanych niesłusznie warnów: 1 PermBlock

✘ Powód: Sytuacja wyglądała następująco, jako że jestem po żądnym obywatelem i traktuje każdego tak samo postanowiłem się przywitać z każdym z osobna oczywiście panu KRANGOWI się coś nie spodobało i powiedział żebym tak nie pisał więc tego nie robiłem po czym jego kolega zaczął mnie prowokować wywaliło forum i wchodzę po 3h i patrzę że mam permblocka na chatboxie

Block został nałożony nieprawidłowo tutaj dowód z taryfikatora kar  (Nabijanie statystyk poprzez spam - Upomnienie --> Block 30min - 2dni) jak widać ja dostałem perma 

sytuacja wydarzyła się w niedziele więc najdłuższą kare jaką mogłem dostać odsiedziałem.

i tutaj chciał bym jeszcze dopowiedzieć że pan krang mnie nęka i jego kolega mnie prowokuję (Boskizpolski)

Adwokat prawny: @  hnnrobipozar

Mój stary: @ MasterOfPyro

Pozdrowienia Z Więzienia

Logo.png

• Super 3
  • Przykro mi 1
By Siwy,

Dostajesz UB.

Pozdrawiam Siwy!

• Zarząd

Jak grochem o ścianę. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia ciekawego poza "+1" to racz nie pisać takich głupot. Jeżeli nie poprawisz swojego zachowania to blokada pozostanie permanentna na przemyślenia egzystencjalne. 

Powinieneś go dostać teraz (i dostałeś), ale mam iskrę nadziei że to się zmieni. Co do taryfikatora to tak, blokada nie jest zgodna z nim lecz sytuacja się powtarza już któryś raz - nie pierwszy, nie drugi, nie piąty. XX z rzędu. Dlatego skoro "regularne" blokady i moje upomnienia nie poskutkowały, to może poskutkuje permblock na Shoutboxie. Nie wiem czy to coś zmieniło, ale mam nadzieję że trochę pokory nabrałeś i zmienisz ten beznadziejny spam w jakiś ciekawszy kontent niż tylko klepanie się po pleckach z @  hnnrobipozar  i @ MasterOfPyro pisząc, że @BoskiZPolski  prowokuje. Jeśli prowokuje, to złóż skargę, dlaczego tego nie zrobisz? Droga wolna. Block skrócony do 22 marca. :)

• Haha 2
  • +1 1

była sygnaturka i nie ma sygnaturki.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.