Skocz do zawartości

[Podanie Przyjęte][Podanie o admina] [dudik]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Autor tematu
(edytowane)

Imię: Bartek;
Nick: dudik;
Link do GT z przegranymi godzinami: https://www.gametracker.com/player/dudik/91.185.185.117:27050/ (Niby tylko 7, choć to dziwne bo wydaje mi się że znacznie więcej <drap_drap> ) ;
SteamID: 103502531 (STEAM_1:1)
Znajmość komend SourceMod'a [1-10]: Nie będę oszukiwał, coś koło 5 ale nie jest tego dużo i w Enemy Territory zdarzało się adminować a widzę, że komendy podobne więc szybko się przestawię.
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem tego serwera?: Spędziłem już parę godzin na CSie, więc w miarę łatwo rozpoznaję cheatera, gram w nieregularnych odstępach po pracy na serwerze, zwykle dość krótko ale często co pozwala wpadać, zobaczyć co się dzieje i lecieć :). Lubię serwer, chętnie pomogę się nim opiekować.
Składka?: Jak nie zniszczy budżetu domowego, może narzeczona nie zabije... Jasne :)
Coś o sobie (min.30 słów): Mam na imię Bartek od Bartłomiej a nie Bartosz... Swego czasu zapalony gracz, dziś gram prawie codziennie ale głównie, żeby zapełnić chwilę którą akurat mam wolną od pracy czy studiów. Studiowałem sobie AiR, teraz zaocznie MBM II stopień, pracuję na produkcji, lubię sporty indywidualne, gry, filmy, książki.

Edytowane przez dudik
  • Lubię to! 1

• Zarząd
Zarząd

Na tak

Fajny, pomocny gość 

Podanie jak najbardziej na plus,  bez zbędnych słów 

Przyda się taki dojrzały admin 

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! 

• Właściciel
Właściciel

tIkL4tB.png
Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie!
Pozdrawiamy,
Administracja  Kill4u.pl

a1SoV5m.png
bi4XR2e.png
a1SoV5m.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.